Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Miért híztam?

Miért nem fogyok? Miért híztam?

Figyelt kérdés

Szóval január óta nem eszem cukrot, lisztet, tésztát. Diétás étkezést folytatok. Nem mondom, hogy nem voltak kilengések, három-négy naposak kb, amikor mást is ettem, de többségében odafigyelek, kalóriára is. 58-59. voltam amikor elkezdtem.

Három hete tornázom, és kezdem a futást, egyenlőre 1-1 perceket futok, fél óra, negyven perc gyors séta közben.

Most a hétvégén, kicsivel többet ettem, és nagyrészt szénhidrátot. Erre ma reggel már 60 kiló vagyok....

ÉN ezt már komolyan nem értem....

Kezd elegem lenni.


2017. ápr. 3. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy 3 hete tornázol még nem fogsz lefogyni. Ha meg januártól figyelsz arra mit eszel és mit nem, és ennek ellenére híztál, nem fogytál, akkor annak az az oka, hogy még mindig több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz.

Attól, hogy nem eszel lisztes, tésztás ételeket, még hízhatsz. Én eszek, mégis fogyok.

2017. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1200-1300 kalóriát eszem... ennyi az alap anyagcserém. ennél kevesebbet egyek???
2017. ápr. 3. 09:16
 3/15 A kérdező kommentje:
tegnap reggel 57,5 kg voltam, ma meg 60 :D azért mert többet ettem egy kicsivel, már hízok majdnem három kilót??
2017. ápr. 3. 09:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesem!

Nem írtad mennyi idős vagy ( de gyanítom, hogy gyerek vagy tinédzser) így a 1200-1300 kalóriabevitel nagyon kevés.

Azzal, hogy napi szinten méred magad még nem lesz jobb. Napi szinten ingadozik a súlyod akár a víztől is.

2017. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, nem vagyok gyerek. 28 éves vagyok, 168 cm, és ülő munkát végzek, igen, ennyi az alapanyagcserém...

nem mérem magam napi szinten... csak tegnap pont ráálltam, és gondoltam, ma, hogy a tegnapi nagy kajálás után változott e valami, és igen, 60 kg vagyok most.

2017. ápr. 3. 09:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kajàlàs utàn soha ne mèrd magad. Màsrèszt ha pontosan mèrsz, nem csak saccolsz, tènyleg betartasz mindent, mellette rendesen megy az edzès, akkor kizárt hogy hízol. Ha mégis, akkor valamilyen betegsèg is lehet a hàttèrben. De legtöbbször a rossz szàmolàs, be nem tartott dièta okozza a gondot. Önmagàban a cukor elhagyàsa, tèszta elhagyàsa nem okoz fogyàst.
2017. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy nem eszel lisztet,cukrot,tésztát nagyon jó de egyáltalán nem jelenti azt,hogy ez miatt fogynod kellene.

Egyrészt az 1200-1300 nagyon kevés viszont ha ezt olyan kajával viszed be ami nem tartalmas kellő tápanyagot az bizony zsírba fog menni, bár hozzáteszem,hogy egy nap alatt nem lehet hízni.

2017. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a mérleged, az lehet a gond. Az én mérlegem is olyan, hogy pár perc eltéréssel több kiló különbség van!
2017. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pont ebbe futottam bele kb 2 hete. Minden klappol, kaja, sport, pihenes es hopp 71 helyet 73 mert a merleg. :D rajottem hogy az a resz ahova teszem a merleget nem egyenes es be-be billen az egyik sarka es mar nem mutat jot.
2017. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nemtudom.... mondjuk nekem nem digitális mérlegem van...

de baromi bosszantó, hogy 80%-ban odafigyelek a kajára, meg igyekszem sportolni, másoknak hipp-hopp lemegy pár kiló, én meg itt szenvedek mióta és semmi...

2017. ápr. 3. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!