Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente négyszer ha edzek...

Hetente négyszer ha edzek akkor fogyni fogok diéta mellett? 40 perc gyors gyaloglás és 40 perc gyors biciklizésre gondolok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A diétától függ... azt meg nem írtad le.
2010. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tökéletesen elég heti 4
2010. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Diéta: reggelire 1 joghurt, ebéd zöldség hússal(csirke,pulyka,stb...)uzsonna gyümölcs v.joghurt, vacsora(5-ig)virsli zöldséggel,sajttal.Este 5 után nem eszem.
2010. máj. 13. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogyni fogsz, de inkább centire, mint kilóra. Ne ess pánikba, ha a mérleg nem mutat nagy változást, mert a mozgástól izmosodni fogsz, formásodni. A tükörnek és a centiknek kell hinni, a mérleg sokszor hazudik. :) Sok kitartást, én is fogyózok. ;)
2010. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggelire 1 joghurt???? Az nem reggeli könyörgöm... joghurt... van benne 5 gramm fehérje, meg egy kis szénhidrát cukor formájában.. szuper. Virsli? A virsli a legszutykosabb kaja, beledarálnak minden sz@rt, adnak hozzá ízfokozót meg szóját... életében nem látott húst! Ez nem diéta, ez egy fos... már ne haragudj... Nem eszel elég fehérjét, nem eszel elegendő összetett szénhidrátot, az étkezések száma kevés...
2010. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ráadásul vacsorára sajt meg virsli... legalább reggelire ennéd... Figyu táplálkozni is meg kell ám tanulni. Ebből az étrendből pont annyi hozzáértés jön le, mintha egy autót akarnál összerakni minden tudás nélkül...
2010. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak:én egy szóval sem mondtam hogy értek hozzá!
2010. máj. 13. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tehát azt mondod, hogy heti 4-szer, napi 40p séta -40p bicikli..

Tehát az napi 80 perc?

Ezzel csak egy probléma van:)

Miért gondolod azt, hogy egy 40 perces sétától fogyni fogsz? Ennyi idő alatt kb. 150 a jobbik esetben 200kcal-t égetsz el:)

Csak akkor fogsz vele egy nagyon picit is fogyni, ha eddig még ennyit sem sétáltál!

A bicikli... nálad mit jelent a gyors?

Egyből 40 percre gondoltál, vagy fokozatosan jutsz el idáig?:)

És miért gondolod azt, hogy a fogyáshoz csak aerob mozgás szükséges?

A sétát cseréld le tornára, de elég heti 2-3X

2010. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mozgás nálam is ugyanez, 40perc gyaloglás futópadon 7km/órával átlagban+ 40perc szobabicikli. Ez heti 4x, plusz kicsit súlyzózom is mellé különböző gépeken. És szerintem több kalóriát eszek egy nap, mint te. 14kg-t fogytam január közepe óta. Viszont az 5 után nem evés hülyeség. Én este 8-kor szoktam vacsorázni, mert úgy jön ki a napom, hogy akkor tudok. És mégis fogyok szépen. Te is fogsz fogyni ezzel, de a kaja része szerintem túl drasztikus.
2010. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!