Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Befolyásolhatja a fogyásomat...

Befolyásolhatja a fogyásomat az hogy csak 2-3 naponta járok nagy wc-ni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen,mert ezek szerint nagyon lassú az anyagcseréd.igyál zöld teát és egyél sok-sok rostot.
2010. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Zöld teát ne igyál, mert csak izgatja a bélbolyhokat, attól meg hasmenésed lesz, amit aztán még hosszabb székrekedés követ!!! Ezek a teák eleve elmebetegségek!!!! De az egyél rostot jó tanács! Zabpehely, barna rizs, összetett szénhidrátok, párolt zöldség!

Valószínűleg teljesen rossz az étrended... ha nem lenne az, akkor naponta mennél wc-re, akár kétszer is!

2010. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az értend nem biztos h befolyásolja a wc-ést,mert nekem jo értendem van eszek sok zöldséget, gyümölcsöt, iszok is naponta min 2-3 l folyadékot. sajnos nekem is rossz az anyagcserém ,mert én is alig megyek wc-re(2-4 nap) és nagyon rossz érzés mindig ezeket hallgatni h egyél sok rostot meg igyál, nekem ez nem jött be!
2010. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én hálaistennek napi 2-3x járok. az jó?
2010. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát az étrendem szerintem rendben van!Rengeteg gyümölcsöt eszek.Minden nap eszek gyümölcsöt pl.

Párom ugyan azokat eszi mint Én és Ö naponta minimum 3szor megy wc-ni.De nem is tud hizni sokat!Én meg fogyni nehezen fogyok pedig amennyire tudok oda fogyelek az étrendemre!

2010. máj. 13. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
régebben nekem is volt ilyen problémám, de amióta zabkását eszem reggelire teljesen megszűnt. úgyhogy a zabpelyhet én is csak ajánlani tudom.
2010. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nem normális dolog, főleg ha eszel rostokat. Ki kéne vizsgáltatni, mitől van, és esetleg kezelni. (Mellesleg a rendszeresen napi 3-mal is ezt tenném.)
2010. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hogy kell zabkását készíteni?
2010. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem se kell minden nap. 2 éve megműtöttek, mert refluxos voltam.Előtte a vizsgálatoknál kiderült, hogy alapban lassú a bélműködés, mert a patkóbélből visszafolyik a kaja kicsit a gyomorba.Ez ilyen.Nem tudnak vele mit csinálni, rendellenesség.

Nekem is szokott lenni folyás, de ez természetes, mert a szervezet tejsavakat termel.Ha sok, akkor valami más lehet a háttérben,fertőzés stb.

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Basszus, előző vok.nagyon félreolvastam.neharagudj
2010. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!