Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lelehet fogyni 10 kilót 77...

Lelehet fogyni 10 kilót 77 nap alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat híztam az utóbbi időben 164cm-hez 74 kiló lettem, kb 6 kilót híztam. Most szeretnék lefogyni 10 kg-t, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek. Először is 77 nap alatt lelehet fogyni 10 kilót, ha igen milyen diétát, fogyókúrát tudnátok ajánlani? Lehetőleg olyat írjatok, amit már kipróbáltatok és bevált.

Előre is köszönöm! :)


2017. ápr. 13. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
dieta es sport. heti fel kg az normalis es tarhato meg ha van csalonapod, csaloetkezesed.
2017. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan 11 kilót tudnál leadni ennyi idő alatt, ha ésszel csinálod. Egyél kevesebbet, és kész. Nincs csoda étrend, egyszerűen kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amennyit elégetsz a nap folyamán. A tejtermékeket, cukros üdítőket, édességeket, péksütiket, fehérlisztből készült ételeket erre az időre mellőzném.
2017. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi 500 kalória deificitben legyél, és akkor le fogsz fogyni, és amikor visszatérsz a normál kajákra, nem fogsz visszahízni sem. Kalóriabázis.hu-n tudod követni a fogyásodat.
2017. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximum a 77 magyar népmesében. :)
2017. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem igen. Én túróval diétázok. Kb 3-4 nap alatt megy le 1 kiló. Mondjuk eléggé meg kell vele szenvedni de mégsem éhezek. Bár nálam a reggeli kimarad. Az ebédre abonett, zsírszegény túró, csirkemell sonka. A vacsora 1 tükörtojás kevés olajban és ugyanúgy abonett és túró. Ha megéhezek akkor vagy egy kis túrót nasizok vagy répát. Kicsit monoton kaja de ha motivált vagy akkor észre sem lehet venni
2017. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A túró jó, mivel fél kiló csak 600 kalória, és gyakorlatilag fehérjéből áll az egész, viszont ezt így kicsit keveslem :D
2017. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Le lehet fogyni 77 nap alatt 10 kilót, ha kellő kitartásod van! Arra viszont ne hallgass, aki azt mondja, hogy a tejtermékeket mellőzd!(kivéve, ha laktóz érzékeny vagy), mert a tejtermékek egy fogyni vágyó ember jó barátai, feltéve ha nem agyoncukrozott tejtermékekről beszélünk, mint pl a cukrozott joghurtok és a különböző ízesített tejek STB. Emellett rendszeres aerob mozgás, minimum napi 45 perc(kocogás ha bírod, vagy bicikli, vagy gyors gyaloglás), heti minimum 5 alkalommal, lehetőleg reggel éhgyomorra! Üdv!
2017. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!