Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék titokban 3-4 kg...

Hogyan tudnék titokban 3-4 kg lefogyni kb.2-3 hét alatt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akarom senkinek se mondani hogy szeretnék diétáni! Az nem baj ha észre veszik rajtam hogy esetleg megy le pár kg de nem akarom hogy pl. a szüleim tudjanak erről.Mert ők azt mondják hogy jó az alakom de én nekem nem tetszik a hasam mert van rajta egy jó pár hurka, egy kis zsírfelesleg amit elszeretnék onnan tűntetni! Főképpen a hasam alsó része nem tetszik! Kérlek írjatok olyan ötleteket nekem amikkel letudnék 3-4 kg-ot fogyni (a hasamról)! Előre is köszi a hasznos válaszokat!

#Fogyás titokban #has alsó része
2017. ápr. 15. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mért kell ennek 2-3 hét alatt megtörténnie ha nem lesz semmi esemény?

Nem tudni milyen étrenden vagy, de pl cukros üdítők helyett igyál vizet, a sütiket, péksütiket mellőzd. Krumpli, tészta köret helyett kérj rizst (már ha tőled megkérdezik mit ennél) Leginkább húsokat, tojást, tejterméket, zöldségeket, gyümölcsöket egyél.

Na meg kezdj el tornázni. Az izmok szép alakot adnak. A koplalás nem

2017. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2017. ápr. 15. 18:30
 3/4 anonim válasza:
Erre van egy nagyon jo alkalmazas. Eredetileg azert toltottem le higy combbol fogyjak mert a hasammal semmi bajom nem volt aztan vegul onnan fogytam egy keveset (2,5 kg) es vegul csak jobb hogy fogytam. A neve 30 nap fitness challenges. Probald ki ha gondolod,szerintem az alkalmazas alatti kommentek is biztatoak voltak ;)
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké

Köszi

Megnézem ezt az alkalmazást!

2017. ápr. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!