Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek adipexet?

Honnan rendeljek adipexet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 23:19
 1/4 anonim válasza:
46%
szerintem sehonnét.Hidd el ,nem jó,én szedtem.Első alkalommal még hatott,nem tudtam aludni tőle,szapora szívverés,nyugtalanság.Ma már nem merném bevenni,ismeretlen helyről származik,bármi lehet benne,itthon illegális.Tényleg nem hat.
2017. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Bűncselekményt követ el az, aki csak vényre felírható gyógyszert, patikán kívül is értékesíthető gyógyszert online forgalmaz. Csak gyógyszernek nem minősülő, táplálékkiegészítő értékesíthető így.

Az Adipex sok országban tiltott, nálunk is. Nem véletlenül.

2017. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Minden héten van egy-két adipexes kérdés. A múltkor leírtam egy okoshülyének ugyanazt,amit a #2-es,a válasz az volt, hogy őt nem érdekli, ő akkor is rendelni akar. Nem tudom, mit gondolt,hogy majd a díler kirakja a gyakorira a nevét,címét, telefonszámát?
2017. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Én meg azt mondom,akinek ennyi esze van,az szerezze csak be azt a mocskot,megérdemli a sorsát.
2017. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!