Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nem tudja, hol vehetek...

Valaki nem tudja, hol vehetek olcsóbban abtronik-ot?

Figyelt kérdés
igazából nem nagyon használt semmi de kapam egy ilyet kölcsön és szinte hihetetlen volt mire képes [link] én ilyen 10 000 - 15 000 ft között gondoltam .
2010. máj. 15. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sokáig külföldön éltem, és kb. 20 évvel ezelőtt vettem ilyen hasonlót. Már akkor számomra pénzkidobás volt. Semmit sem segített. Amikor itt láttam, hogy árulják akkor csak elmosolyodtam, nem vettem. Ha mindenképpen szeretnél venni, én a Tescoban láttam a leértékelt árunál (már pontosan nem is tudom mikor kb. 1 hónapja még ott volt mert sokáig ki volt rakva). Az ára 2000-3000 Ft volt.
2010. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
heh a piacon is láttam már ehhez hasonlót csak más névvel. Tesco-ba is lehet venni. 2-3000 körül van!
2010. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!