Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így valamennyit lefogyok?

Így valamennyit lefogyok?

Figyelt kérdés
heti 4x járok el futni 20-25 percet. Nem eszek szinte semmit ami cukros, de ha eszek is nagyon ritkán és csak nagyon minimális mennyiséget. 6-7 után nem eszek. Mikor nem tudok elmenni futni akkor itthon este megcsinálok 20-30 hasizom gyakorlatot. Napi kaja adagom: reggel szinte semmi, d.u egy szendvics (tejföl,paradicsom, káposzta, uborka meg néha paprika) Általában fél 8 körül érek haza úgyhogy akkor már nem eszek, csak sárgarépát vagy tejfölös-hagymás káposztát. Hétvégén szoktam csak rendesen ebédelni főtt ételt, hét közben csak 1-2 alkalommal. 16/L 161cm, 51-52 kg vagyok. Nem tartom magam kövérnek és mások szerint sem vagyok kövért de a hasamra mindenki szerint ráférne egy kis torna amit én is belátok...
2010. máj. 15. 21:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*6-7 óra után nem eszek.
2010. máj. 15. 21:37
 2/15 anonim válasza:
27%

ha hasról akarsz fogyni akkor csinálj több hasizomgyakorlatot...

én amióta napi 500-at csinálok sokkal laposabb a hasam és nem kell koplalnom sem

15/L

2010. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

és mi a francnak koplalsz? tudod mi ennek a következménye a te korodban?


csontfejlődés megáll, mindenféle hiánybetegség, hajad, bőröd, fogaid tönkremennek, elmarad a menzeszed, meddővé válhatsz...


http://www.youtube.com/watch?v=aTIjRxT_Y9g

2010. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Huha


Először is:

Előttem szóló: hülyeségeket ne írjunk jó? /Vak vezet világtalant.../


Lássuk:

Heti 4x, 20-25 perces futás. - Ez kevés, minden szempontból. Legyen a futás 1 óra, és heti 7x.

20-30 hasizomgyakorlat. - Ez nulla.


Étrended:

Reggel: semmi

Délután: 1 szendvics

Este: zöldség


Hétvégén mit eszel azt nem írtad, de összességében ez az étrend iszonyat.


Gondold végig, mi a célod?

Koplalásnak nincs értelme, zsírt akarsz veszíteni nem izmot meg vizet...

2010. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Előttem szóló: hülyeségeket ne írjunk jó? /Vak vezet világtalant.../ "


Ez neki szólt: 21:42

2010. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
te is jókat mondasz.. heti 7* futás, mikor mindig kell pihenőnap, és 1 óra sem kötelező! viszont hasizomnak napi 100 simán beleférhetne. koplalni meg tényleg nem érdemes
2010. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ismételten csak vak vezet világtalant. Heti 7x 1 óra?? Normális vagy??? Egy kezdőnek ilyentanácsot adni. Gratulálok...


Pont ma olvastam, hogy egy felmérés szerint sokkal sikeresebbek voltak azok a futók, akik heti 3-4x futottak ugyanannyit, mint azok, akik mindennap.


[link]


Itt rengeteg mindent találsz a futásról is. Tapasztalt sportolókkal beszélhetsz. Szerintem ők hasznosabb tanácsot tudnak adni, mint azok akik egy női magazinban ekkora baromságokat olvasnak...

2010. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó kettő, tudjátok, pont az ilyen hozzászólásokat bírom, mint amit ti írtatok.

Innen-onnan hallottatok valamit, vagy olvastatok, és osszátok az észt.

Ennyi erővel írhattátok volna azt is, hogy vegye meg a csodaövet és napi 2 perc használattól kockás hasa lesz.

De tudom, sok a primitív ember, akiket be lehet csapni csodagépekkel, szerekkel, csoda fogyókúrákkal, különböző praktikákkal.

Ezek olyan emberek, akik hallanak valamit, és elhiszik, ha orvos szájából hallják, akkor annál inkább...


Tegyétek azt, fussatok heti 2-3x 20 perceket, csináljatok 500 felülést, mert akkor kockás hasatok lesz...

Mondván így a jó, mert ezt hallottam a Fókuszban, ezt olvastam a Kiskegyedben, a doktor ezt mondta.


Vagy a másik választás, megfogadjátok azoknak az embereknek a tanácsait, akik már tettek le valamit az asztalra ezen a téren.

Most sorolhatnám pl. a testépítés nagyjait...stb.


Én inkább hiszek annak az embernek, aki már bizonyított, aki mondjuk már beírta magát a történelembe, és igen én ettől az embertől fogadom el a tanácsokat, nem pedig az orvosoktól... tv-től stb...


Tehát kedves előttem szólók, el lehet gondolkodni azon, kinek hiszünk.


Én, az utóbbinak hiszek, és 8 éve eszerint is edzek, élek.

Heti 7x reggelente futok, vagy biciklizek 1 órát. Emellett heti 6x van súlyzós edzésem.

Az első 3 évben heti 5 súlyzós edzésem volt, de már 5 éve 6-ra emeltem.

A tömegelési időszakok végén, probléma és nyavalygás nélkül szálkásodok le (szálkásítás, diéta).

Igen, megtanultam hogyan kell, de nem a Fókuszból jöttem rá, ahol minden héten egy új bombabiztos fogyókúrát mutatnak, és nem is a reklámokból, ahol a műsorvezető széles vigyorral meséli, hogy "gyúrta" ki magát 2 hét alatt, hanem az egyik legsikeresebb testépítő tanácsaira, tapasztalataira támaszkodtam, akinek tapasztalatai egy könyvben vannak összefoglalva, tehát bárki számára elérhető.


Most gondolom jön a kötekedés, nyugodtan... de mindenesetre vicces az, hogy ti csak így, tapasztalatok nélkül is megmondjátok a tutit.


Éppen ezért nem is értem, hogy utolsó kettő, ti miért akartatok tanácsot adni a kérdezőnek, ha ti magatok sem vagytok tisztában a témával. Találgatásra, hasra ütésre senki nem kíváncsi, ha kicsivel is tájékozottabbak lennétek a témában, és esetleg némi tapasztalatot gyűjtöttetek volna, akkor nem írtatok volna ilyen hülyeségeket.

Nem baj, ti okosak vagytok, megcáfolhatjátok azt, akinek mondjuk több évtizedes edzésmúlt van már a háta mögött, aki ebben a sportágban mindent elért, amit ellehetett.

Ti ezt tettétek...

2010. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Fókusz szakértő, országos világbajnok élsportoló!


Annyira nevetéges vagy, hogy kiakadsz ezen. Mint mondtad 8 éve eszerint edzel. Egy ennyire vérprofinak (mert annak tartod magad a leírtak alapján) lehetne annyi sütnivalója, hogy a kezdőket nem kéne egyből egy jó kis térdsérülésbe belehajszolni. Aki 8 éve fut, az megengedheti magának, de nem az, aki esetleg 2 hete. =)


Mellesleg nem a fókuszból szedem az ilyesmit, nem nézek ilyen műsorokat, de ezek szerint te nagyon toppon vagy, mikor mit adnak le benne...


Amit megosztottam veletek azt egy olyan oldalon olvastam, ahol szintén "több évtizedes edzésmúlttal" rendelkező emberek osztják meg az edzésterveiket, tapasztalataikat stb.


Lehetséges, hogy a kérdés feltevője nem egy izomtömb akar lenni, hanem csak a hasára akar picit gyúrni. De nem goond.


Jaj és gondolom akkor te valami világbajnok lehetsz, ha elértél mindent ebben a sportágban, amit ellehetett. =) Milyen jók vagyunk, mi magyarok.

2010. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ügyes vagy, szövegértelmezés nulla.

Fuss neki még egyszer, mert félreértetted, amit írtam...

Kedves utolsó, akkor egy kis magyarázat, hátha így képes leszel felfogni, előbbi írásomat:


(Amikor a sportág nagyjairól írtam, meg arról, hogy ki ért el mit, ki került be a történelembe, kinek a tanácsait fogadjuk el stb... ezeket mind NEM magamra értettem -.- azt hittem ez leesik számodra.

És sehol nem fényeztem magam, mert én a 8 éves edzésemmel kitörölhetem a... 8 év nagyon kevés.

Még egy kis magyarázat csak Neked!

Ezt írtad: "Lehetséges, hogy a kérdés feltevője nem egy izomtömb akar lenni"

Hogy ha minden nap végezne aerob edzést, ettől miért lenne "izomtömb"?

Másik agyszüleményed:

"kezdőket nem kéne egyből egy jó kis térdsérülésbe belehajszolni. Aki 8 éve fut, az megengedheti magának, de nem az, aki esetleg 2 hete. "

Ezen jót nevettem, ezt te sem gondolhatod komolyan...)

Nincsenek rá szavak, hogy mennyire sötét vagy.


Tudod, 3x is elolvastam, amit írtál, mert nem hittem a szememnek, hogy létezik ekkora degenerált barom, aki ennyire nem tud szöveget értelmezni.

Szerintem te szellemi fogyatékos vagy, ezért valószínű ezt az írásomat is félreértelmezed, és majd belekötsz egy értelmetlen dologba, aminek nincs is semmi jelentősége.

Hülyeségeket beszélsz, normális dolgokat nem tudsz írni, ezért apróságokba kötsz bele, mint pl. a Fókusz...


Mindenesetre az utolsó írásodból bebizonyosodott a sejtésem, hogy fogyatékos vagy, ezért már többet nem írok neked, rád hagyom...



Egy Woody Allen idézet lebeg a szemem előtt:


"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."


Ebben a tudatban, el is köszönök tőled! Szia!

2010. máj. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!