Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsírban sült hal hizlal?

A zsírban sült hal hizlal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 23:08
 1/5 anonim válasza:
65%
Mivel egy csomó zsírt beszív magába, igen, hízlal!
2010. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Előző vagyok: javaslom a saját módszeremet, mégpedig azt, hogy a natúr halat picit sózd be, cseppents rá pici citromlevet és alufóliába csomagolva, serpenyőben süsd meg alacsony hőfokon. Pár perc után, mikor megpárolódott, kibontom kicsit az alufóliát és megpirítom a tetejét. Isteni finom és nem hízlal.
2010. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Igy van! Ugyanezt a módszert alkalmazom mint az előttem szóló, csak én sütőzacskóban (zsiradék nélkül) sütöm. (Ahogyan ő is zsiradék nélkül, csak alufóliában).
2010. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs hizlaló étel, csak zabálás van, az hizlal ...süsd nyugodtan zsírban azt a halat, szüksége van a szervezetednek zsírra is - viszont, nagyon forró zsiradékban süsd, akkor nem szívja meg magát olajjal/zsírral a hal....és mozogj, bringázás, úszás, futás ;)
2010. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem hízlal,sőt nagyon gyorsan le is fogynál ha naponta csak ennyit ennél ,egy szelet zsírban sült halat.
2010. máj. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!