Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal enni?

Mit vigyek magammal enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék fogyni és már 1,5 hete se kenyeret se cukrosat se tésztát nem eszek, igazság szerint már nem is hiányoznak az étrendemből. Viszont megyek kirándulni a családdal(1napos) de nem tudom mit vigyek magammal enni. Valaki valami tanácsot? :)
2017. máj. 19. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Salátát?
2017. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csirket meg rizst
2017. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rövidebb kirándulásnál én csak olajos magvat szoktam, s itthon tartok egy korai vacsorát, ahogy a párom itthon eszik egy korai reggelit, de ez nekünk működik, akárkinek nem.


Ami az étrendedbe fér s elvihető egy dobozban s lehetőleg egyszerűen megehető, olyat ajánlok. Nem tudhatom, ez neked mi. Holnap elutazom, akkor szezámsütit viszek (kb. mint a piskóta, csak nem édes és darált szezámmag a lisztje), nekem az olajos mag nem rendes étkezés, csak szükséghelyzetben vagy kiegészítésként kalória.

Ha te (mint a többség) szénhidrátra alapozol, nem zsírra, akkor nyilván valami olyasmit kéne vinned (tudok jó, könnyed, cukkinis-tojásos zabkenyeret is, azt is viszek, most nem érderkel a szénhidrát annyira). De ha nem kell sok evés napközben, akkor még a fehérje zöldséggel is működhet, sőt, akár gyümölcs is. Ez merőben diéta s annak kérdése, mivel laksz jól. Sokan húst vinnének zöldséggel s ha nem érik be minimális kalóriával, gabonával. Egy sült hús jól bír egy rövid utat.

2017. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szendvicse(ke)t
2017. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) zsírosat sem eszem. Próbálok mindenre odafigyelni. Valószínű indulás előtt megreggelizem aztán gyümölcs és valami rágcsálni való(egy kis mogyoró vagy ilyesmi). :)
2017. máj. 19. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak eszel zsírosat, hisz a mogyoró az eléggé az :) De az OK, zsír is kell, az olajos magvak pedig nem rosszak tápanyag szempontból. Nem rossz választás, ha neked ez így elég :)
2017. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!