Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak legalább 5 kg-ot?

Hogyan fogyak legalább 5 kg-ot?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és sokat görkorizok és biciklizek de még mit kéne tennem.
2010. máj. 16. 19:44
 1/9 anonim válasza:

a biciklizéstől nem fogysz énse fogyok tőle :)

járj el futni...

meg tornázz otthon ...:)

de 11 évesen sztem ne ez legyen a legnagyobb gondod :))

2010. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...


igy haladunk a végén óvodások is fogyni akarnak majd Xd

2010. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

19:48 vagyok

de mondjuk ha valaki meg túl kövér bocsi a kifejezésért már fiatalon is akkor neki meg nem árt ha sportol vagy fogyni akar

nem tudom h milyen magas és hány kiló a kérdező szal igy nemis nagyon tom h miért akar fogyni vagy nemtom...

szal azt is leírhatod h hány kiló vagy meg milyen magas :)

2010. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy van rajtam sok felesleg és ha fogynák pár kilót nem sokat könnyebben tudnák mozogni és pár ruha is jó lenne rám azért köszönam
2010. máj. 16. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
valami mozgást ajánlanátok?
2010. máj. 16. 19:58
 6/9 A kérdező kommentje:
kb 10 kiló kéne az átlaghoz
2010. máj. 16. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem járj el úszni.az az egyik legjobb sport,ha fogyni akarsz és nem olyan uncsi szerinem,mint a futás.

ezen kívül a tánc is kítűnő szórakozás,és közben csak úgy égnek a kalóriák.ha gondolod tudok pár tánciskolát ajánlani,ahol a korodbelieknek is vannak órák.

ne egyél csokit,csipszet,csak mértékkel a szénhidrátokat,sok zöldség,fehérje,gyümi és nem marad el a siker:)

2010. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
táncolni szeretek és sajnos a csokit is de mértékkel szoktam enni
2010. máj. 16. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok: Ne biciklizzen, menjen futni sok súlyfelesleggel! Az nagyon jót tenne az izületeinek.


Lehet ám a biciklizéstől is fogyni. A fontosabb az azonban, hogy olyat csinálj, amit szeretsz, ez szerintem a legfontosabb, mert csak így fogod tudni rendszeresen csinálni, nem pedig az egész mozgást a halálba kívánni hogy egy életre elmenjen a kedved.


Szóval ha szeretsz táncolni, az jó. A biciklizés is jó, én is azt szoktam, és az úszás is.

Mindegy ám melyiket választod, ha rendszeressé teszed, a kajálás nyom többet a latba.

2010. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!