Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy is fogyhatunk ha nem mozgunk?

Úgy is fogyhatunk ha nem mozgunk?

Figyelt kérdés
sziasztok,van rajtam egy kis felesleg de rettenetesen utálok mozogni,tesi órán se ment sose sajnos.és szeretnék leadni pár kilót és úgy szeretném ha kevesebbet eszek lehetséges gy fogynom?
2017. máj. 30. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehetségesnek lehetséges, de jobban kinézni nem fogsz tőle.
2017. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Igen, éheztesd magad. Így ki fog ürülni a szervezeted vitamin és nyomelem készlete is. Utána pedig duplán jönnek fel a kilók.

Tessék mozogni!

2017. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok beszólogatós, de most legszívesebben azt mondanám, hogy úgy kell neked!!!


Tudod hány ember van, aki valamilyen betegségből, genetikai hajlamból adódóan hiába küzd minden erejével a kilói ellen???

Neked meg van képed azzal jönni, hogy utálsz mozogni, és anélkül akarsz lefogyni, hogy bármit tennél érte...


Pfff...

2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Lehetséges,csak akkor nem szabad sütizni,fagyizni sem semmilyen édességet enni netán hamburgert,pizzát meg ilyeneket! (Max. Keveset heti 3× a max a sütizésből)

Pizza,hambi meg felrjtd el,de ha nem megy,akkor 1-2hónapba egyszer belefér.

Sok fehérje meg gyümölcs zöldség fontos!

Ne egyél NAGYON sokat! Mert,azzal megterheled vele magad és raktározódhat!

Annyit egyél amennyivel a szervezetednek szüksége van.

Gondolom fiatal vagy és nővő félbe vagy,szóval még fogsz fogyni az idők során,ne aggódj! :D

2017. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen így is lehet fogyni, de az egészséghez kell mozgás. S az izmok miatt is.

Ha neked tetszik egy vékony, izomgyenge test, akkor azt simán elérheted így. Mivel nem szeretsz mozogni, sok vesztenivalód nincs izom terén (persze a fehérjebevitel legyen OK, mert ha az kevés, akkor akkor is bomlik izom, ha nincs miből, ami persze halálos is lehet).

2017. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:) rendben megpróbálok azért mozogni itthon,végülis az ingyen van!!

3/4 nem tudom mi jogod van ilyenekkel jönni,én tök normális voltam szerintem vegyél vissza a lendületből!

2017. máj. 30. 16:46
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Max. Keveset heti 3× a max a sütizésből"


Heti három az nem kevés...

2017. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Haha azon énis elmosolyogtam hisz 1héten 1x lehet bűnözni elvileg....már mindennap hallja az ember a fogyókúra szót...
2017. máj. 30. 16:50
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

Mi jogom van? Pontosan leírtam...


Tudod, az a magánügyed, hogy egészségtelen tunya életet élsz, bár nem nagy dicsóség... De akkor ne siránkozz, hogy fogyni akarsz.

Mások vért izzadnak és mindent megtesznek ugyanezért, harcolnak a saját elcseszett genetikájukkal/betegségeikkel, és mégsem siránkoznak.


Számukra irritáló és rohadtul igazságtalan egy ilyen kérdés.

2017. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mozgás nélkül, heti egyszer se lehet bűnözni. Az a baj, hogy mozgás nélkül szottyadt, cseppet sem esztétikus testet érhetsz csak el. Ez az úgynevezett vékony-kövér testalkat, mikor kilóban nem vagy sok, de annak látszol.


Már azzal is sokat tehetsz ha napi fél órát biciklizel, vagy kutyát sétáltatsz esténként. Én napi fél órát sétáltatok, fél órát trambulinozok, ez nem sok, és élvezetes is.

2017. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!