Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna ilyen diétát? FONTOS!

Ki tudna ilyen diétát? FONTOS!

Figyelt kérdés
Én egy 163cm-es 57kg-os lány vagyok, gyorsan szeretnék fogyni, tudtok nekem ajánlani hatásos diétákat? Viszont nagyon sokan azt mondják, pl. ha leadok gyorsan 10kg-ot, akkor visszahízok 20kg-ot.(a dupláját) Ez igaz? Viszont nekem tényleg gyors diéta kéne, akármilyen nehéz is, kérlek segítsetek!!!!
2010. máj. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
semmi baj a tömegeddel, nem kell fogynod - formásodni akarsz, akkor sportolj
2010. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Enyhén túlsúlyos vagyok!! (orvostól és kalkulátorból tudom) Nagyon szeretnék fogyni!!
2010. máj. 17. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Muta már azt a kalkulátort...
2010. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
google-gyermek bmi kalkulátor-az 1.-re kattintasz
2010. máj. 17. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

ez kamu... ne higgy ennek a szärnak... így is szerintemnyugottan hízhatnál, ha akarnál.

esküszöm ennek a rohadt Barbie babának kövérnek jkéne lennie. akkor talán nem lenne ez a nagy egészségtelenül fogyókúrás világ. egy kis husi sosem árt. ha lebetegedsz úgyis leadt valamit, de, ha még 10 kilót le is adsz ne adja Isten,l hogy lebetegedj. nem hevernéd ki egykönnyen. inkább örülj a súlyodnak és ne sokald. nincs baj a súlyoddal :D

2010. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, de ez akkor nem is baj, sőt még mondjuk lehetnék 60kg is?
2010. máj. 17. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

persze :D nyugottam :D nem is baj, ha eléred a 60 kilót :D

18:42

2010. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszi a válaszodat!! :D
2010. máj. 17. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 164cm/59-60 kg vagyok most. (Előtte 57 voltam, kb 1 éve sikerült 60ról 57re menni- jó hét én nehezen fogyok meg szeretek enni xD, koplalásra képtelen vagyok, meg utána csak hízik az ember, ha abbahagyja.)Na én azóta tartottam is az 57 kg-t. Aztán 2 hete hazajöttemm Angliából, kint voltam 2 hónapot. És annyira jó volt végre a hazai kaja, a rakott krumpli,stb, hogy mot 60 vagyok.


De ez normál kategória, sőőőt. Tudod mit mondtak kint a barátaim rám? Hogy nézd már milyen vékony!!! Rám!

Kint sokkal többen sokkal nagyobb darabok az emberek, leginkább a gyors kajáktól. És vékonynak neveztek ezzel a súllyal is! :D

Szóval csak ne aggódj, jó formád van.

19/L

2010. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!