Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem,...

Szerintetek mit kéne tennem, és hogyan?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok és sajnos 58,5 kg.

[link]

itt egy kép. szerintetek menyit kéne fogynom? És honnan? van ötletetek rá hogyan, milyen mozgással, sporttal?


2010. máj. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nagyon csinos vagy, csak izmosodnod kéne. 5 kiló izmot lecserélni 5 kiló zsírral és kész a bombanő:) a hasad diétával és futással tudod formálni, combra, fenékre konditeremben combközelítő és combtávolító géppel eddzél, és súlyzóval guggolni. Karra kis bicepsz, tricepsz erősítés hogy feszesebb legyen. De nagyon csini vagy, nehogy valami drasztikus hülye diétával kínozd magad! csak sportolj, és az kíváló formába fog hozni.
2010. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hmm, ha tippelni kellett volna, max 50-et mondtam volna. Semmi baj az alakoddal, sokan a fél karjukat adnák érte.

Szerintem járt el sportolni, kondizni, de csak azért, hogy fittebb, egészségesebb legyél. Tapasztalatból mondom, ha gondjaid vannak, annak nem az alakod az oka, ha fogysz, attól nem leszel boldogabb.

2010. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nem nézem ki belőled, hogy 58,5kg vagy!! Nagyon jól nézel ki, egy kicsit a csípődön dolgozhatsz, de csini vagy! Én is odaadnám a fél karomat, ha ilyen szupi alakom lenne!!!
2010. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép vagy!

Nem kell nagyon fogynod, elég ha egy héten háromszor elmész futni egy kicsit és egy 2 hónap múlva még ennél is szebb leszel.

16/F

2010. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

16:00

szebb nem lesz max formásabb,vékonyabb,izmosabb.:DD

2010. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!