Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó így a súlyom?

Szerintetek jó így a súlyom?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 181 cm és 58 kg. Szerintetk ez sok vagy kevés?

Aki ír privátban, képet is tudok mutatni



2017. jún. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés, de ha idősebb leszel úgyis hízni fogsz valamennyit.
2017. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevés, nyilván nincs valami sok izmod, de ebben a korban sokakkal ez van. De ha neked megfelel ez... Ha nem, nyilván gyúrj vagy valami.
2017. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EZ rohadt kevés. Próbálj meg felszedni minimum 5kg-t, utána kezdj el sportolni, és szedj fel egy kevés izmot is. 65kg-nál nem kéne kevesebbnek lenned.
2017. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta divat a fiúknál ez a hülye kérdés? Tudom, hogy létezik a fiúknál is anorexia, de ez durva. Leírnak egy irreálisan girhes súlyt, ami lánynál is csontváz kinézetre utal, utána megkérdezik, hogy ideális-e, nem kéne fogynia. Hová haladunk?
2017. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kb 15 kilót minimum fel kéne szedni ahhoz, hogy azt mondjam rád, hogy normális az arány. 181 centihez 58 kg baromi kevés.

Kezdj el gyúrni, valamit csinálj magaddal, mert lassan anorexiás leszel! Még nőni fogsz, és ha nem hízol, vagy gyúrsz akkor elő csontváz lesz belőled!!!

(Barátom 183 cm és 76 kg körül van. Van rajta izom, nem sok de nem is kevés. Én ezt tartom normálisnak!)

2017. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyen paraméterekkel én rohanék a konditerembe és nyomnám a tömegnövelő étrendet. Nagyon nagyon vékony lehetsz, szerintem az ideális tömeged valahol 75 és 85 között lehet.
2017. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!