Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állítjátok hogy a...

Miért állítjátok hogy a sovány tej, joghurt, kefír nem egészséges és fogyókúránál nem ajánlott?

Figyelt kérdés
Szerintem ez megint egy hülyeség de mindegy
2010. máj. 17. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állítottam! Sőt!!
2010. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, az a baj velük, hogy rengeteg kezelésen esnek át, alig egy kicsi rászük valódi tej vagy túró.
2010. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki állítja ezt? Persze, egyesek szerint minden hízlal. Pl. nagy antifogyis koszt a krumpli, mert szénhidrát, stb, közben a francokat. Ha törten vagy püréként (persze nem kell egy kg vaj hozzá) esszük, épphogy felgyorsítja az emésztést.

Na, de vissza a tejtermékekhez: azok is csak serkentik az emésztést. és mellette tele vannak fontos anyagokkal, amikre a szervezetnek szüksége van.

ne mondják nekem, hogy a biocsicseriborsósűrítmény egészségesebb...

2010. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
? Miért ne lenne egészséges???? Nem olvastam soha ilyet. Kalóriatartalma se nagy. Legfeljebb akkor árthat, ha laktózérzékeny (tejcukor-érzékeny) vagy, de azt már észrevetted volna (hasfájás, hasmenés)
2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egészségesek. Pláne ha probiotikusak. Szerintem igyekezz ilyet választani.
2010. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez így ebben a formában nem igaz. Inkább úgy mondanám, hogy értéktelen ennivaló. A lesoványítás sajnos nem tesz jót se a tejnek, se a többi a cuccnak. És ami a legfontosabb, hogy tessék már megérteni, hogy nem a teljes tejtől és a nemsovány joghurttól hízunk el, hanem a tetves cukros lötyiktől meg hatalas vekni kenyerektől. Ha a diétába rendes házi tejet, meg épkézláb joghurtot eszel, úgy kb semmit nem rontasz vele még jobb is. Mint ahogy nem fogsz a sovány tejtől sem....
2010. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiért ezzel találkozhattál, az esetleg az, hogy ezek nem megengedettek mondjuk egy fitness forma versenyre készülő csajnál, de egy hétköznapi ember nyugodtan eheti. Csak tényleg nincs bennük már sok hasznos tápanyag.
2010. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!