Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cmhez sok az 58 kg?

174 cmhez sok az 58 kg?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja h meg igy is ramferne par kg plusz. Regebben anorexiaval kuzdottem es azota sem gyogyultam ki teljesen. Neha elegedett vagyok a kinezetemmel.. de minden heten legalabb egyszer meggondolom magam es keveset vacsorazok. Masnap ezert reggel nagyon ehes vagyok es sokat eszek es utana lelkiismeretfurdalas miatt orakat tornazok. Hogy elhetnek ujra olyan eletet mint regen? H ne foglalkozzak ezzel semennyit (mert par evvel ezelott nem foglalkoztam) vannak napok mikor jobb..mert elfoglalom magam...de aztan kezdodik elorol.


18l



2017. jún. 5. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2017. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%

Én is pont annyi vagyok.

Nem szeretnék változtatni a test súlyomon.Szerintem tedd azt amit te szeretnél,de ne hagyd ki az étkezést és szerintem csinálj magadnak egy rendszert az evéhez

2017. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

*evéshez

Bocsi

2017. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez már tényleg nagyon unalmas..
2017. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe tehesz fel olyan kérdést, hogy sok-e, mikor mindenki azt mondja, hogy hízz. Pontosan tudod, hogy kevés. Nem kezeltek ki téged rendesen, vissza kell menni a pszichológushoz. És ne összevissza egyél, először semmit, aztán sokat, aztán bűntudat, aztán túlzott nyüvesztés, mert azzal ártasz magadnak. Helyre kell állítani a lelki egészségedet szakemberrel, ez nem táplálkozási kérdés, az csak a megjelenési formája.
2017. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Lehetőségek:

1. Pszichológus

2. Taigetosz

2017. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!