Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem látszódik...

Lehet, hogy nem látszódik rajtam a fogyás?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron 86-89kg között mozogtam, de egyszer meghaladtam már a 90-et is. Csak 160cm vagyok. Igaz nem sporttal és egyebekkel fogytam, hanem olyan munkahelyre kerültem ahol nagy volt a hajtás és nem volt idő az evésre, meg egész nap rohangálni kellett mint a mérgezett egér. Körülbelül március óta nincs nagy hajtás meg elég sokat vagyok itthon, de most is fogytam néhány kilót. Tegnapelőtt 79,5kg voltam a közel 90 helyett. Amikor tükörbe nézek akkor néha látom magamon, hogy fogytam de néha meg úgy látom mintha híztam volna. Nem vagyok és soha nem is voltam kibékülve magammal. Vannak striák a hasamon és az oldalamon, sose voltak nagyon sötétek, inkább a végeken látszódott, hogy kicsit lilás de épp ma vettem észre, hogy már az összes ki van fehéredve. Gondolom ez azt jelentheti, hogy összébb mentem. Csak furcsállom, hogy senki nem vette észre rajtam, pedig van egy barátnőm aki akkor is azt mondta, hogy fogytam amikor pont hogy híztam. Egy munkatársam mondta körülbelül egy hónapja, hogy sok lement rólam tél óta. Rajta kívül senki nem vette volna észre vagy lehet, hogy tényleg nem látszódik?
2017. jún. 7. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen arányokkal lehet, hogy nem látszódik. Nekem hasonló magassághoz a 80 és a 70 között inkább csak fejen s valamelyest combon volt látványos különbség (bár aki nem én, az észrevette másutt is), 70 és 62 közt pedig én kb. semmit nem vettem észre. Roppant aránytalanul fogyok, biztos ezért. 80 és 90 közt kicsi lenne a különbség, azt gondolom.


Az is lehet, hogy az izomtömeged is változott, bár az pont felerősítené a változást, mert a leírt helyzetben nem izmosodhattál, inkább fordítva.


Az ember amúgysem feltétlenül látja önmagát reálisan...

2017. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!