Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zabkásába hány evőkanál...

A zabkásába hány evőkanál édesítőszer kell? Mennyi fahéj? Hány evőkanál zabpehely? Mennyi víz?

Figyelt kérdés

Légyszi írja már meg pontosan valaki hogyan kell mert annyit olvastam és nem tudom :/

Szigorú diétán vagyok


2017. jún. 17. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen megkötések. Én egyáltalán nem teszek hozzá sem cukrot, sem édesítőt, mert nekem natúrban finom. Fahéjat is csak a kész kására szórok, de az se kötelező. Ha szigorú diétán vagy, akkor gondolom számolod a szénhidrátot. Én 30 g száraz pehellyel lakok jól, de tejjel főzöm fel. Szóval erre igazán nincs kötelező recept.
2017. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én így szoktam. 1 rész zabkása, 1 rész víz, 1 rész tej. Édesítő nem kell bele. Szerintem simán is jó. Fahéjjal nem szeretem. Kakaóport szoktam néha vagy gyümölcsöket. De ha szigorú diétán vagy, akkor ne tegyél bele semmit sem.
2017. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Eppen most csinaltam es isteni lett.

40g zabpehely

100ml tej

100g málna ebbol kb 30g-ot a tetejere teszek diszitesnek.

Ebbe semmi edesito nem kell,ez zamatos izu a malnatol:)

2017. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Édesítőszert NAGYON nem ajánlom, ugyanis hosszútávon baromi egészségtelen. Használj nyírfacukrot, abból másfél evőkanál elég. Zabpehely-víz arányhoz pedig a mindmegette.hu receptjét javaslom, eddig az az alapján elkészült zabkásám lett a legfinomabb.
2017. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendesek vagytok, még annyit hogy hány evőkanál zabpelyhet tegyek bele? Azért mondom ezt mert tegnap leesett és összetört a mérleg:/
2017. jún. 17. 21:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak az van itthon édesítő
2017. jún. 17. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit :) azért mindenesetre szerezz majd be nyírfacukrot, ne az édesítőszart használd :)

Emlékeim szerint a mindmegette.hu-n evőkanálban adták meg a mennyiséget, de ha azóta változott a recept, még a nosalty.hu-t érdemes megnézned. Csak egy tipp :)

Jó étvágyat!

2017. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod!:) Mindenképp veszek a jövőhéten:)
2017. jún. 17. 21:57
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként mi bajom lehet? Gátolja a fogyást? :)
2017. jún. 17. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Mármint az édesítőtől? Nos, hosszútávon eléggé rákkeltőek, és elnézve a magyar egészségügy általános állapotát, nem akarnál te kórházba feküdni :)
2017. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!