Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 15 kg-t?

Hogyan fogyhatnék le 15 kg-t?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 65 kg,50 kg szeretnék,sőt akarok lenni,mert az lenne az ideális a magasságomhoz.Most se vagyok kövér,inkább húsos,nagyobb darab mint az átlag.Igazából január 1. óta le akartam fogyni,de nem ment,mert sokéig rossz idő volt,és nem tudtam elmenni futni,na meg sokat tanultam,és csak ültem,és ettem.Nem akarok anorexiás lenni,hanem olyan szép,formásan vékony.

Főleg combra,popsira hízom,de úgy egyébként mindenütt van rajtam háj,has,kar,vádli is sajnos:(Nem vagyunk valami gazdagok,ezért nem tudok ilyeneket enni,hogy barna cukor,barna rizs,rozskenyér.A 15 kg-t szeptember elejéig akarom leadni,de minnél előbb,annál jobb:)

Nyáron elfogok járni futni,és vmit sportolnom is kéne(még nem tudom,hogy mit).

Segítenétek nekem abban,hogy lefogyjak?

-Mit,mikor,és mennyit mozogjak?(Hogy először a hájam menjen le,majd egy picit rádolgozok,mert vékonyodni szeretnék,nem még vastagabb,izmosabb lenni.)

-Mit egyek,napi hányszor,mennyit?Mi az amit egyáltalán nem szabad ennem?

16/L


2010. máj. 19. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Próbáld tartani a min. napi 5 étkezést, hagyd el a lisztes cuccokat..kenyér, sütik stb, kevesebb zsíros hús, üditők, cukrok! Sok sok csirkemell, hal, saláta, natur joghurt, rizs, tojás, zöldség, gyümi, napi min 2 liter víz mentes. Min heti 3 torna, a futás is nagyon jó ha van időd!
2010. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KOPLALJ
2010. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!