Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vádliból is fogok fogyni?

Vádliból is fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Júniusban kezdtem diétázni, eddig 5 kilót fogytam és még 5-öt szeretnék leadni. A hasam már teljesen lapos, csak belső combról és vádliról kéne fogynom. A combomon látom hogy vékonyabb lett, a vádlim viszont semmit nem változott. Vagy csak annyira keveset hogy nem vettem észre. Ugye az is le fog majd menni? Sajnos nem mértem körbe mielőtt elkezdtem így nem tudom hogy csak én látom ugyanolyannak vagy fogytam-e onnan is valamit, de még sajnos elég sok felesleg van rajta. Nagyon szeretnék vékony vádlit, amúgy versenyszerűen táncolok 6 éve úgyhogy biztos van rajta izom csak nem látszik a hájtól :(
2017. júl. 2. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem izmos, akármennyit fogyok, vastag marad.
2017. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megmondani a testünknek, hogy honnan fogyjunk.
2017. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is eleg formas a vadlim, annak ellenere is hogy most vekony vagyok mar par eve. Igazabol sokan irigykednek ra, en meg regebben utaltam a vadlimat, most meg mar nekem is inkabb tetszik :-)
2017. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!