Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alkohol mennyire károsítja...

Az alkohol mennyire károsítja a fogyást?

Figyelt kérdés
Teszem fel, ha minden héten egyszer kirúgunk a hámból a haverokkal, akkor már feladhatom? Mert akkor nem megyek el velük. 😊
2017. júl. 12. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Az alkohol üres kalória, egyből megy zsírnak. Néha azért belefér
2017. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ekkor is a kalóriadeficit számít. Bekavar ilyen-olyan folyamatokba, de deficitben bármivel fogysz, alkohollal is, édességgel is, egyben benyomott 10 dekás vajjal is.

Azért lehetőleg ne cukros italokat igyál, azzal könnyen beviszel sokat úgy, hogy csak éhesebb leszel, ha olyan típusú vagy...

2017. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dzseri ***** válasza:
73%
a hátráltatja a szót kerested szerintem
2017. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
szerintem semmi koze a fogyashoz, egy eve feladtam az alkoholt, nem ittam semmi alkoholt es semmi nem valtozott, sot hiztam is par kilot, pedig egesz evben figyeltem...
2017. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki képes nagyon odafigyelni, akkor elősegítheti. Nem a tömény szesz, hanem a kisebb mennyiségben fogyasztott, alacsony alkohol tartalmú ital, ami képes mérsékelni az éhségérzést.
2017. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 feles pálesz = 1 zsemlye.

Másodlagos hatás:

ha úgy rúgsz KI a hámból, hogy BErúgsz, nagy valószinüséggel a másnaposság elkerülésére több zsírosat fogysz enni.

2017. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen inkább kéthetente egy nap,amikor azt iszol és eszel amit akarsz a többi napon meg figyelsz és legyen egy nap amikor kicsit megszorítod a dolgokat vagy többet mozogsz. Én eléggé alacsony vagyok és így nem változtat semmit a dolgokon. Illetve a cél is fontos. Ha csak pár kilótól akarsz megszabadulni akkor nem zavar semmit ha viszont kocka hasat szeretnél,szálkásítasz akkor elrontod vele sajnos.
2017. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nö vagy? Mennyi idős hány cm jelenleg hány kg?
2017. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!