Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mindent...

Van itt olyan aki mindent evett csak kisebb mennyisegbe es lefogyott?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2017. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%

Ezt hívják kalóraszámlálásnak.

Sőt, én volt, hogy direkt többet futottam, mint az előírt, hogy többet zabálhassak.

2017. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én többet ettem, de fogytam; mivel sportolok, izmot fejlesztettem.:D Heti háromszor simán sütizhetek is mellé.
2017. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Első sorban a fogyás kalória deficittől várható. A különböző diéták, általában lassan emészthető ételeket tartalmaznak, vagy alacsony kalóriájúakat, amiből többet ehetsz így sokkal jobban laksz tőle. Ha így szeretnél fogyni, akkor ajánlom a kalóriabázis.hu-t én is azt használom. Ott ha méred az ételedet, figyelemmel kísérheted a kalóriabaviteledet.
2017. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.meg kerdezhetem h mennyit fogytatok igy?
2017. júl. 23. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze eppen sajat kokuszos sutit eszek:D Amugy 13kg-ot 17/L
2017. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido alatt?
2017. júl. 23. 22:17
 8/11 anonim válasza:
60%
12 kg 3 hónap.
2017. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is így fogyok épp. Jól meghíztam mert sok volt a nasi és az esti kajálás. Minden hülye fogyókúrát kipróbáltam de általában valami megvonással és ez soha nem vezetett tartós eredményre. Próbáltam a kalóriaszámlálást de ezzel meg az volt a gondom hogy ha tudtam , hogy csak 300 kalóriám van a keretből akkor szabályosan rosszul voltam hogy csak ennyi. Hülyeség de szabályszegésre késztezett. Most tartok a 6. hétnél és -7kg-nál járok. Az első héten 2 ment le . Mindent eszem csak mértékkel. Kitapasztaltam mennyi kajával bírom a legjobban. Fél 9 kor reggeli ezzel kibírom délig. Ha 7 kor lenne reggeli akkor már 10-11körül kopog a szemem az éhségtől. Reggeli egy szendvics zsemlében. Esetleg egy kis tej, nem mindig. Dél ebéd ha van leves akkor kevés, fél tányér. Van hogy nincs. Főétel egy kistányérnyi. Ha kell kenyér akkor vékony kis szelet mutatóban. 4 körül vagy főtt étel kistányérnyi vagy egy szendvics. Ha főtt étel akkor általában nem kell este már kaja. Ha csak szendvics akkor 8-9 körül még egy kis valami kell. Csipszet, csokit hat hete nem ettem mikor ez rendszeres napi szintű volt. Most azért nem eszem mert így akarom. Ehetnék mert nincs nálam tiltott étel. De nem is veszek, ne legyen itthon. Régen egy pizza lement most fele elég vagy sokszor 3 szelet is. Mekiben régen nagy menü most zéro cola és csak egy szendvics krumpli nélkül. Mondjuk általában csak kb havi egyszer van meki , kb 2x pizza. Mozogni most kellene elkezdenem , tudom hogy kell de még nem tudtam rávenni magam.
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Én ugyan életmódot váltottam komoly változtatásokkal, de nem tartom magam folyamatosan ugyanahhoz az étrendhez s igazán nem vagyok aszkéta. Megvan az az étrend, ami igazán segít, de amikor képes voltam kalóriadeficitet tartani máshogyan, akkor ugyanúgy fogytam, mint a sokkal szigorúbb étrendemen (sőt, sokkal jobban, ha a deficit jobb volt). Semmi nem volt gond, sült krumpli, cukrok (nem répa- s nádcukor, az a múlté), eleve sok édességet eszem (azt pont többé-kevésbé szénhidrátszegényen) s az igazán szigorú étrendem is szembemegy jóformán az összes tipikus fogyókúrás elvvel. Mindig zsírosan eszem, ezt az egyet nem tudom s nem akarom megváltoztatni.

Sosem vettem észre, hogy fogyás szempontjából számítana, mit eszem, mikor, milyen elosztásban, csak a kalóriaegyenleg. Mivel a fogyás szükséges és elégséges feltétele a kalóriadeficit, ez nem is meglepő. Épp csak átkozottul nehéz deficitet összehoznom bizonyos ételekkel, elosztással, de ha mégis megoldom, biztos a siker.


A párom pedig mindig hasonlóan eszik, főleg szénhidrátbomba édességeket és sok zsírt is, ha rendes deficite van, látványosan fogy, ha nem, nem, ha nem is mozog s nem ügyel, hízik. Nyilván nem az étrenden múlik a dolog, az max. segíti sokunkat, de van, akinek igazából mindegy, mert minden kb. ugyanúgy laktatja azonos kalóriában.


Mindketten tizenvalahány kilót fogytunk, én lassan és élvezettel, ő éhezve és gyorsan, majd az utómunkálatokban (20 év alatt az inaktívabb időszakokban néha feljön pár kiló) éhesen (ezt nem tudja kikerülni), de nem koplalva, elég tempósan, szénhidrát- és zsírdús étrenddel, aminek a nagyobbik fele édesség volt.


A mindent evésakkor rossz, ha valakinek pici a kalóriakerete. Nemigen lehet épeszűen lekváros tésztával fogyni, ha 1300 kcalban kell bevinni a szükséges tápanyagokat, ha még vegán is mellé az ember, akkor főleg nem. Fogyni persze bármivel lehet, max. egészségtelenül vagy incifinci mennyiségekkel az előnytelen ételekből.

2017. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!