Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogy fogyott viszonylag...

Ki hogy fogyott viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Mennyit fogytál mennyi idő alatt? Miket ettél és mit sportoltál?
2010. máj. 22. 21:54
 1/6 anonim válasza:
1 hónap alatt fogytam kb. 3 kilót. zöldségeket, diétás kajákat, kevés húst, nem zsíros kajákat ettem.
2010. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt fogytam 4 kg-ot úgy hogy egy nap max ettem 500 kalóriát. Mozogni nem mozogtam mert erőm sem volt hozzá.

De nem ajánlom, mert nagyon egészségtelen, csak nekem gyors eredményre volt szükségem!


20L

2010. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kb nem ettem semmi, napi egy alma vagy joghurt vagy két-három kanál főzelék. Meg Rubint Réka, Béres Alexandra tornák. Másfél-két hónap alatt 9 kg.

Persze nem volt jó megoldás, mert aztán ahogy elkezdtem normálisabban enni, minden hizlalt. Minden.

2010. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hete kezdtem egy intenzív fogyókúrát, 7-8 kg-t fogytam ez idő alatt.

Mozgok legalább napi fél órát, enni nem eszem mást, mint max 3 szelet puffasztott rizst/abonettet, egy joghurtot, 2 almát.

2010. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Január 5-e óta -23 kg. :D de első hónapban vagyis február 5-ig -8 kg ment le, na de nekem volt is miből. Nem sportoltam még akkor, ma már minden nap mozgok.:) És 1200 kcal étrenddel értem el ezt, azóta is ezt tartom, szeretnék még fogyni. :D
2010. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés alkatom van, ezért "vészhelyzet" esetén egyből le tudok dobni néhány kilót. Ilyenkor elhagyom a fehér kenyeret, cukrot és nekiállok Rubint Réka DVD-re ugrálni :) Akármennyien és utálják Rékát, engem még sosem hagyott cserben :)
2010. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!