Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kart tettem a fogyokuramban?...

Kart tettem a fogyokuramban? HELP!

Figyelt kérdés
Masfel honapja fogyokurazom. Egeszen jol megy, sikerült is fogynom 4 kg-ot. Az elmult ket napban megettem hat kokuszos sutit, es egy zsemlet. Ettol visszahizhatok akar egy grammot is? Nagyon zavarna, hiszen az onbecsulesem igy is nulla. Van egy fel csomag barnakenyerem, nagyjabol 4 db van benne. Ma 5-kor keltem hajnalban, es azota megettem vajasan ket olyan barnakenyeret. (Flora vaj) Az a kerdes, hogy ezektol a "nagy zabalasoktol" visszahizhatok? Mondjuk 1 kg-ot? Az edzesem bevalt, kondizok, tegnap a sok suti utan ket orat mozogtam. Felek, hogy visszahizok!
2010. máj. 23. 07:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos igen rögtön jelezhet a mérleg egy ilyen hirtelen zabálást. Nem fogyizni kell, hanem életmódot váltani. ;-) Akkor elkerülhetőek ezek a nagy kiugró zabálások a fogyi idején, és fő a mértéktartás.

Én az Update kódokra esküszöm, mielőtt lehurrognátok a termékeket én sem veszem, mert baromi drágák és nem bírná a pénztárcám, de ha kivonod a fehér lisztet és a cukrot és beiktatsz rengeteg zöldséget, nagyon szép eredményt lehet elérni, úgy hogy néha belefér egy-két kocka süti is, persze időben.

A férjem 3 hét alatt 5kg-ot fogyott így.

2010. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszt, egyebkent nem hiztam vissza, csak sajnos ha megeszem valami cukrosat, akkor mar azonnal buntudatom van...Meg ugy alapbol kovernek erzem magam, meg akkor is, ha sokak szerint sovany vagyok...
2010. máj. 23. 07:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Milyen paramétereid vannak? L/F? Kor, centi, súly?
2010. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

16/L

174 cm/47,5 kg


Amugy ez a fogyokura cucc azert jott, mert a hasam allandoan puffadt, akarmit csinalok. Nem tudok felvenni feszulos felsoket, mert a vekony karomhoz es labamhoz idetlenul nez ki a puffadt has. Meg amugy is a combomat is vastagnak tartom meg, de ennek az onbizalomhianynak eleg hosszu tortenete van...

2010. máj. 23. 07:48
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]


Es itt egy kep a hasamrol, szerintem nyilvanvalo, hogy mibajom van vele..

2010. máj. 23. 07:50
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen, nyílvánavaló; az anorexia kora tüneteit jelzi, ha valaki ilyen paraméterekkel fogyókúrázik. Olyan a hasad, mint nekem, csak én fiú vagyok, de mindenki szerint nagyon sovány. (igaz, ez nálam egy betegség következménye)


Szerintem fejben tedd rendbe magad.

2010. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hat igazabol egy fiunak mas, mert ugye egy no meg mindenkinek meg akar felelni, tinedzserkorban meg leginkabb onmaganak...En azt nem tudom elerni, amit kielegitonek latnek a tukorben, es ez nagyon zavar...
2010. máj. 23. 08:21
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen okos vagy, akkor miért nem gondolod ezt tovább? Annyira értelmetlen, amikor valaki önamga pszichológusa, és megmagyarázza, miért csinál hülyeséget.


Mindenkinek úgysem fogsz tetszeni, mert pl. a fiúk/férfiak jelentős hányada számára már most túl sovány vagy. Először magadnak tetszél, de azt fogyással sosem fogod elérni. Ettől még persze élhetsz egészségesen.

2010. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Raádásul írod is, hogy önbizalomhiányos vagy... akkor miért fogyni akarsz? Olyan, mintha pszichológushoz mennék, mert meg vagyok fázva.


A karod csak vékonyabb lesz, ha tovább fogysz. Ha túl vékony a karod, erősíts rá inkább.

2010. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A hasad egyáltalán nem nagy vagy puffadt, ne akarj tovább fogyni, már igy is túl sovány vagy.
2010. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!