Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így nagyon aránytalan vagyok?...

Így nagyon aránytalan vagyok? Mennyit kéne még fogynom? 14/l

Figyelt kérdés

163 cm magas vagyok és 59 kiló.

csípő- 91 cm

Derék - 73cm

Mell - 89 cm

Comb- 56 cm


Aránytalan az alakom? Nagyon zavar a széles csípőm. Már fogytam 11 kilót, de mintha semmi nem váltott volna.( már ami a csípőm szélességét illeti.)

14/l



2017. aug. 7. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a csípőd, mégis mekkora legyen? Lány vagy, nyilván kellően széles a medencecsontod. Azt pedig nem tudod lefogyni s nem is kell.
2017. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csípőből nem nagyon fogsz fogyni, mert ott csont van. Hogy mennyi túlsúly van rajtad, azt leginkább kép alapján lehetne megmondani, illetve, ha megméred a testzsírszázalékodat.
2017. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magasságodhoz oké a csípőd, sok fiatal nincs tisztában vele, hogy milyen csípővel néznek ki jól, mi a természetes méret. Vannak vékony csípőjű lányok is, de ők nem túl nőiesek, egyik ismerősömet pasinak is nézték miatta. Szóval annyira nem néz ki jól, mint sokan hiszik.
2017. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy aránytalan, csini vagy. És lány vagy, a csípőd fogyókúra után sem lesz keskenyebb.
2017. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne fogynod
2017. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia :) én combos-popsis vagyok,a csípőm alapból széles,a hasam meg szinte befele fordul,olyan lapos.Azt hiszem genetika kérdése is..Fel a fejjel,kinek a pap kinek a paplan,mindenkinek más tetszik. :)
2017. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!