Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A KFC-be a Twister szendvics...

A KFC-be a Twister szendvics csupán 200 kalória? O. O Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már unjátok ezt a kérdést, de nekem nagyon fontos lenne, mert ez az egyetlen olyan valami amit imádok és ha ilyen kalóriaszegény akkor mégjobban imádom :-D
2010. máj. 24. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
elég sok az a 200...
2010. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem lenne sok
2010. máj. 24. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest tényleg nem sok
2010. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezért is kérdeztem, mert szerintem ez nem lehet igaz

Vagyis hátha igaz, de nem vagyok biztos benne, hogy az

2010. máj. 24. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát de mekkora az a szendvics? 200 cal-nyi zöldséggel, vagy valami diétás kajával jobban jóllaksz.
2010. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A honlapjuk alapján én 421,6-ot találtam, még a longer is 265,8. Mondjuk szerintem ez nem olyan sok, átlagos "szendvicsnek való" kalória.

[link]

2010. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de itt Erdélyben a tálcán van egy kalóriatáblázat és itt 200-at ir.....ez fura
2010. máj. 24. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Csupa egészség. Főleg a zsemléje. (Idézőjelben természetesen.)

Nem csak a kalóriát kéne nézni. Azt a 200 kalóriát sokkal hasznosabban is megehetnéd, pl. gyümölcs vagy zöldség formájában.

A gyorskaja egy nagy szar.

2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De itt kéne lássátok milyen egészséges


S ezt most nagyon komolyan mondom. Én nem vagyok hülye, a mekiben már az elsőnél megéreztem, hogy szar az egész

A KFC-be is mondjuk, de ez az egy szendvicsük egészséges, hidjétek el ! Tudjátok mi van benne ? Csirkedarabok, paradicsom, saláta, egy kanál szósz és annyi ! Ebbe mi az egészségtelen ? Ne haragudjatok, de egy otthoni szendvicsnél ez nem egészségtelenebb szerintem

Jah, és nem zsömle, hanem pita ( palacsintalap ), amiben kevés a kalória, mert kevés masszából van, csak jól kivan nyújtva


Most különben megtaláltam, hogy pontosan 325 kalória, na de ez se olyan sok :-D

2010. máj. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!