Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval.. 13éves /lány vagyok. Örök életemben egy ronda zsíros testű lány vagyok/voltam..

Már annyit diétáztam hogy belebolondulok.

73kg voltam most vagyok 54-56

Általában Így néz ki egy napom:

Reggeli Görög Zita Fit zabkása, vagy instant zabkása

Ebédre megeszek 450g párolt zöldséget. Mexikói zöldség keverék, sima brokkoli répa,ilyenek.

Uzsonnára eszem valami könnyűt. Pl:megint zöldséget,vagy natúr joghurtot,cukor mentes müzlit,zsirszegény turót,vagy update1 kenyeret cukor mentes lekvárral

Utána 20perc R.R hasizom.

És azután megiszok egy fehérje porból készült italt.(biotechusa) természetesen cukor mentes.

A problémám :fogyni fogyok de a hasam az olyan zsíros abból valahogy nem birok lefaragni.Az anyagcserém eddig nem volt rendben de kaptam rá gyógyszert ami helyre tette.És a menstrúációm nem jön meg.

De nem értem miért nem fogyok hasból? Elkeserítő hogy mindent megvonok magamtól és mégis felprobálok egy nadrágot egy felsővel és ugy nézek ki benne mint egy tehén.

Olyan Kövér vagyok hogy már fáj.

Tanácsok? Ki van hasonló helyzetben? Kis motivációt írnátok esetleg?


2017. aug. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy?
2017. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és kellene egy kép is
2017. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok, nagyobb akaraterővel bírsz mint néhány felnőtt. Másodszor, milyen magas vagy? Szerintem az 54-56 kg teljesen normális, ha 170 cm körül vagy akkor lehet hogy még kevés is. Ne vidd túlzásba a fogyókúrát, főleg ilyen fiatalon, mert tönkre teheted az immunrendszeredet. Az, hogy hová bízol főleg genetika, nem tudsz ellene mit tenni. Annyi felesleg biztos hogy nincs rajtad. Az önbizalmadon kellene kicsit csiszolni, mert nem normális ha még mindig ilyen kövérnek látod magad. Ha pedig már a menstruációd is kimarad, akkor tényleg érdemes lenne leállni a kúrával, mert a szervezeted ezzel jelzi, hogy nem oké amit csinálsz.
2017. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Reggeli Görög Zita Fit zabkása, vagy instant zabkása"


Az pont a legcukrosabb zabkásákhoz tartozik, ha instantot szeretnél fogyasztani, akkor a Vitalis a legjobb ismereteim szerint, annak harmadannyi a cukortartalma.

2017. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nos képet nem tudok feltölteni, (fogalmam sincs hogy kell) másrészt nem szeretnék képet feltölteni nyilvánosan.

165-166cm vagyok.

Igazából olyan homokóra alakom van. Kicsit rakodik az oldalamon is némi zsír. Igen... Tudom elkéne hagyni azt a zabkását, úgyhogy váltok is vitailsra. Ismerem ,ettem is már nagyon finom! :)

2017. aug. 19. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik a fehérje, azt sem jó ötlet nagyrészt vagy teljes egészében fehérjeporból bevinni. Ehetnél húst, tojást. Ezzel talán a túlzottan kevés zsírbevitel problémája is megoldódna, talán a menzeszed is visszatér. Ehetnél másféle (nyers) zöldségeket is, és gyümölcsöt.
2017. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!