Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen diéta, fogyókúrás...

Kinek milyen diéta, fogyókúrás módszer vált be? (Esküvő előtti súlyleadáshoz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bő egy év múlva lesz az esküvőm, és addig szeretnék leadni kb 5kg-ot. Kicsit hasról, de főleg comból kell leadnom, formásodnom. Mindig is voltak súlyproblémáim, de most tavasztól sikerült leadnom 4 kilót paleo diétával. De ennél lejjebb már nem ment a súlyom. A nyáron viszont már nem tudtam ezt tartani főleg anyagi problémák miatt, és mert a sorozatos szülinap, névnap miatt a családban sokat "csaltam". De a súlyom szerencsére maradt. Kalóriabázis app-al számoltam a bevitt kalóriát, lemértem minden ételt, de egyetem mellett ezt nem fogom tudni megoldani és egyébként se tartom jó módszernek, így össze vissza ettem..

Itthon jógázni szoktam heti 4-5-6x 50 percet, ami azért segít (bárki bármit mond) a formásodásban, feszesítésben, úgy vettem észre, de ez magában nem lesz elég.


Olyan diétára, pontosabban életmódváltásra lenne szükségem, amit (viszonylag) könnyű tartani, nem kell magam sanyargatni és hatásos, látványos eredményt lehet vele elérni és ami a legfontosabb, hogy egészséges. Érdekelne kinek mi vált be? Milyen tanácsot tudnátok adni? Fontos lenne.. Előre is köszönöm Nektek!

20/l



2017. aug. 21. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasznos a kalóriabazis.hu, ezzel ugyanis nem kell semmiféle ételt kizárni, mindenböl ehetsz megfelelö mennyiséget, azaz a jelenlegi étrendedet (paleo) is tudod tartani, de akár vegán étrend mellett is lehet fogyni.


A rendszer mindent kiszámol neked, a napo kalóriakeretedet, a mozgással elhasznált energiát, az ételek kalóratartalmát, neked csak le kell mérni, amit eszel és beírni a nevét.

2017. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, használtam a kalóriabázist, de 1,5 hónap alatt semmi eredmènye nem volt. 1200-ra volt állítva a napi keret ès nagyon ritkán lèptem át. Úgy, hogy föleg húst, gyümölcsöt ès zöldsèget eszek, semmi kenyeret,pèsütit ilyesmit. 1200 alá nem is tudnám ès nem is szeretnèm állítani a keretet :/ .
2017. aug. 21. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a vegán, tehát a hús-tejtermék-és tojásmentes életmód vált be, mert ezzel megszünteted az állandó gyulladást, ami a szervezetedben keletkezik az állati termékektől. Emellett a növények rengeteg rostot tartalmaznak, ami ugye segíti a bélműködést, valamint könnyebben emészthetőek. Ráadásul tele vannak vitaminnal, ásványi anyaggal, antioxidánssal, ami nagyon jó az egészségnek.

A lényeg annyi, hogy így sikerült leadnom a felesleges 10 kilómat és tartom a súlyom :) Egészséges, energetikus vagyok.

2017. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!