Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet napi...

Mennyi idő alatt lehet napi 20perc tornával kb 10 kilótól megszabadulni, ill milyen gyakorlatokat kell ehhez végezni?

Figyelt kérdés
Szülés után "fentragadt" kilókról van szó, problémás tájakon: has, comb, fenék, csípő.
2010. máj. 25. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az étkezéseden nem módosítasz, akkor csak sporttal csak nagyon lassan.
2010. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mindenképp kell hozzá diéta is. napi 20 perc nem túl sok. viszont egy jó diétával akár elég is lehet.
2010. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia, szerintem is diéta + inkább minden másnap 40 perc hatásosabb.
2010. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mivel még szoptatok, nem diétázhatok, és mivel a baba miatt kevés időm van, rendszertelenül tudok enni, tornázni is eléggé körülményes a gyerek mellett. Esetleg milyen más módszert javasoltok?
2010. máj. 25. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:

"Köszi, de mivel még szoptatok, nem diétázhatok, és mivel a baba miatt kevés időm van, rendszertelenül tudok enni, tornázni is eléggé körülményes a gyerek mellett."


Szoptatás mellet IS LEHET diétázni, csak ésszel kell csinálni. Egyél sok-sok zöldségfélét, minden nap valamennyi sovány húst, de lehetöleg kerüld a cukros, lisztes, zsiros dolgokat. Ezen kivül igyál sok vizet, vagy édesitetlen teát, hogy elég folyadékot kapjon a szervezeted a tejképzödéshez.

Tornázni is lehet, ha minden másnap a baba lavásideje altt csinálod a gyakorlatokat. (A baba miatt meg nem kellene rendszeretelenül étkezni, neki is meg neked is sokkal jobb, ha meghatározott napirendet tartasz.)

2010. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jó a 20 perc torna + nagy séták a babóval...a babakocsit nyugodtan terheld még pár üveg ásványvízzel ;)
2010. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13:40 ésszel lehet, de zsírsejtekben méreganyagok is tárolódnak, ezért a nagyon lassú fogyás az ideális szoptatás alatt ;)
2010. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amig be nem fejezed a szoptatast, addig csak tornazzal de 20 perccel semmire nem mesz, mert addig csak vizet vesztesz, mire nekiallnal zsirt egetni, mar abba is hagyod. Ne kinozd magad teljesen feleslegesen, csak a lelkesedest oli ki beloled. Probalj inkabb hosszabban tornazni, addig bizd apukara a gyereket. En anno azt csinaltam, hogy heti haromszor eljartam, addig a ferjemre hagytam. Egesz jol elvoltak, bar az elejen nehezen allt a draga kotelnek, hogy o nem fog vele birni, es nehogy kepes legyek elmenni:) A szoptatas befejezese utan nekialltam egy komoly dietanak, + tornaztam. En azota is edzek es sikeresen visszanyertem a szules elotti alakomat. Fittebb vagyok mint valaha. Szoval ennyit szerintem megerdemelsz, es a parod is orulni fog, ha egy kicsit karcsubb leszel.
2010. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 perc tornával semmire nem mész, ennyi még a pulzusodat sem emeli meg. Ha csak 20 perced van rá, inkább kocogj!
2010. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért ne haragudjatok meg, de akkor azt tanáncsoljátok neki, hogy ne is mozogjon? Ha 20 perce van tornára akkor annyi. Szerintem a kis torna is már használ, legalább kiengedi a gőzt, átmozgatja magát egy kicsit, kicsit kondiban tartja magát. A semmijen mozgásnál MINDEN csak jobb, annyit tornázz amennyi az idődbe belefér, és ami jól esik, ha több időd lesz, vagy jobb lesz a kondid lehet a 20 percet is emel, addig meg csak szenvedsz, és lehet, hogy 1 hét után abbahagyod az egészet.

A diétának pedig tényleg elég a cukor és finomlisztet tartalmazó termékeket elhagyni, és hidd el lesz változás. Kérlek legyél türelmes, ráérsz, 9 hónap alatt jött fel rád a többlettsúly, adj a testednek 3-4, de akár 9 hónapot is, hogy lassan visszálljon az eredeti állapotába.

2010. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!