Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találhatok futópartnert?...

Hol találhatok futópartnert? :S Ismerőseimet már kérdeztem.

Figyelt kérdés

De ezen kívül nem tudom, hol keressek partnert, egyedül nem hiszem hogy rá tudnám venni magam hogy folyamatosan eljárjak. Ráadásul olyat szeretnék aki azonos nemű (lány) és kb ugyanolyan méretei vannak mint nekem (164/~75).

Van valami weblap, vagy fórum ahol lehet ilyet keresni?:D


2010. máj. 25. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Elkezdesz futni és majd csatlakoznak hozzád...pláne, ha valami népszerűbb futóhelyre jársz ;)

[link]

2010. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlen szegedi?én is szívesen társulnék valakihez
2010. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: azt a futóstervet ismerem valamennyire, ki is akartam próbálni de teljesen elfeledkeztem róla, köszi tehát a linket:)

második: nem, pesti vagyok.

2010. máj. 25. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj ki a margitszigetre, ott rengetegen futnak, nem leszel egyedül. :) Én is futok már egy ideje, de nekem egyáltalán nem hiányzik mellé egy társ, mert így a saját tempómban tudok futni, ha nem birom, akkor picit gyorgyalogolok, és a másikat nem tartom vissza. Ráadásul dumálni sem tudnátok, hisz az bezavar a légzésbe, úgyhogy hidd el, jobb egyedül!
2010. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Merre laksz? mármint pontosan hol Pesten belül?

hány éves vagy?

2010. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19, és a XIII. kerben lakom
2010. máj. 27. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
én 18 évas lány vagyok és XV:)
2010. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző vok, és hol szeretnél futni? Margitsziget?

vagy estelhg bicigli túra, kirándulás stb nem érdekel? attól is lehet fogyni:)

2010. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia bocsi akartam válaszolni : )) a Margitsziget tulajdonképp tökélestes lenne mert az nekem kb 5-10 percre van :) a biciklis dologról: én szívesen mennék biciklizni is, de egyelőre sajnos vidéken van a biciklim :/ majd valamikor a mai nap folyamán akk még írok rendben? :)
2010. máj. 30. 05:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia:) én szívesen futnék Veled,mér rég keresek partnert,de nem találok... a sziget meg nekem is tökéletes lenne:)
2010. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!