Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 15 perces torna mennyi...

Egy 15 perces torna mennyi kalóriát éget?

Figyelt kérdés

D.e. szoktam letornázni az első 15 percet, majd este 8 körül még egyet. Ezzel az esti 8 órásival segítek valamit a 6 körül elfogyasztott szendvics leégetésében?

(Ne mondjátok, hogy csak kenyeret ne!!!, mert alig van valami, amit ehetek, és a házilag készített félbarna kenyerem közéjük tartozik, ezért nem mondok le róla.)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 26. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha 8-kor tornázol az este 6-os szendvicsed még meg sincs emésztve teljesen, ergo nem tudod ledolgozni


amúgy miért és mit nem ehetsz? beteg vagy?

2010. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gyomrom nem a legegészségesebb, hogy finoman fogalmazzak. ☺ Nem bírom a mű, bolti cuccokat, a zsírosakat, a fűszereseket, a tejcukrot tartalmazóakat,...

Különben nincs rajtam nagy súlyfelesleg (161,5cm, 59 kg). 30 éves nő vagyok. 4-5 kilótól többet nem is szeretnék leadni, s azt sem néhány hét alatt.

És ha 9 körül tornázom másodszorra, akkor az úgy jobb lenne?

2010. máj. 26. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Tök mindegy, mikor tornázol. A lényeg, hogy mennyit egy nap. Az, hogy 2x nekiállsz, dicséretes, csinálhatod akkor amikor csak jólesik.


A jó hireknek itt vége. 15 percnyi mozgás az kb 150 kalória, bár nyilván függ a gyakorlatoktól, az intenzitástól, úgyhogy +/- 50. Ez gyakorlatilag 0. Próbálj meg több időt szakitani rá, sorry, ez az egyetlen esély, ha már diétázni nem tudsz - nem akarsz.

2010. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
minek akarsz fogyni? semmi baj a tömegeddel...a sport meg tök mindegy mikor van, lényeg, hogy legyen...
2010. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Leginkább hasból szeretnék fogyni.

Az előbb megmértem magam, s a követkető a helyzet:

-mell: 97 cm

-derék: 74 cm

Na most a többivel gondban vagyok, mert nem tudom, hogy a csípőbőséget hol is kell mérni. Ha a tükörben szemben megnézem magam, akkor, ahol legszélsebb elöl csípő környéken, ott 93 cm, de ha azt nézem, hogy hol a legnagyobb a fenekem, akkor meg 97 cm.

2010. máj. 26. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Akkor jársz a legjobban, ha min 50 percet tornázol egyszerre. A zsírégetés kb 30-35 perc után indul meg igazából, addig az izmokban lévő glükózt, vagyis szénhidrátot használod!! a napi 2szer 15 perccel nem sokat érsz el.

Az sem mindegy, hogy milyen pulzusszámal dolgozol. Ha hatékony akarsz lenni, olvass utána!

2010. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!