Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szendvics melle baj ha kekszet...

Szendvics melle baj ha kekszet vagy sajtos tallert viszek suliba?

Figyelt kérdés
Sulyt tartok,napi 1700kcal.Suliban megeszek 8-4ig (ott rohadok addig) 900kcalt es mar unom a szendvicseket ezert mindig csomagolok kekszet vagy tallert vagy valami ropogtatnivalot (semmi edeset mert attol ehes leszek) vagy esetleg ropit,beleszamolom es belefer a keretbe,szerintetek ez igy jo lesz? Vagy mi mast vigyek szendo mellé? Csirkerizst szoktam,mast nemtudok mert nincs mikro ahol melegiteni lehetne es ezt az egyet hidegen is lehet enni.Jaa igen illetve tortillat is szoktam vinni amibe hust salatat parit ubit hagymat reszelt sajtot teszek,mit gondoltok? 17/L ^^
2017. szept. 5. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ja. 155 cm vagy , hogy 1700-zal súlyt tartasz?

(8-4 suliban rohadni? Ha dolgozni kell ebben meg az ebedido sem lesz benne, ne nyafogj)

2017. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még anno tudod mit ettem suliba?:D Vittem 1-2 gyümölcsös joghurtot és egy kis zabpelyhet. Mikor megéheztem összeborítottam 1 joghurtot meg vagy 50 g zabpelyhet és nagyon jót kajáltam és még finom is volt. :D
2017. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már miért lenne a csirke rizzsel az EGYETLEN étel amit melegítés nélkül lehet enni, ne hülyéskedj már. Meg minden nap szendvicset enni se túl jó, legyél kicsit kreatívabb. Saláta, főzelék valamilyen hússal, bármilyen rakott kaja(rakott kell, krumpli, ilyesmi), tészta, ezek mind ehetőek hidegen is.
2017. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, mit lehet enni hidegen, vannak, akik a rizst sem eszik meg úgy...

De alapvetően az előzővel vagyok, annyi mindent lehet vinni. Pl. rántottát is, bár azt én nem szeretem hidegen, de ha muszáj... Inkább, mint főleg lisztet enni estig.

Bár egy jó, fehérjedús házi keksszel már kevesebb bajom van. S persze ha a vacsora és a reggeli kiváló összetételű, a sok liszt is beleférhet, főleg, ha az adott ember jóllakik vele. Az egész napi összbevitel az igazán fontos.


Kiegészítésnek némi olajos mag is OK.

Vagy lehet a szendvics fele sajt vagy hús, nem az a zsemlében 2 gramm felvágott, mint egyeseknél.


A tortilla a leírás alapján szimpatikus, végülis az is a szendvics összetételét követi, csak támogatja a lisztes rész kisebb arányát, nem?

2017. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!