Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket nem környékezett be a...

Titeket nem környékezett be a Forever nevezetű szektakommandó? :D (C9 program)

Figyelt kérdés
Rámcuppant egy foreveres nő, aki mindenáron beakart szippantani és raáakart veni, hogy csatlakozzak, fizessek be x összeget, toborozzak embereket, adjam el a termékeket. Bevett csoportokba, küldött videókat stb, hánynom kellett ez egészből. Mikor mondtam, hogy bocsika de én inkább használom a szokásos termékeket, besértődött. Nézem a tagok oldalait, vigyorognak, nyomatják a termékeket, kajak mint az agymosottak, tiszta szekta.
2017. szept. 16. 23:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az FLP-re gondolsz? Az engem konkrétan nem, de egyéb hasonlók igen. Ez is egy MLM rendszer, azoknál mindig ez az agymosott stílus megy, különben nem tudnának hatékonyak lenni. De azt vettem észre, aki nem ilyen stílusú (=nyomulós, túlzottan kitartó, nagy beszélőkéjű, pénzorientált) az úgy sem vonzódik ezekhez a rendszerekhez.

Egyszer egy hasonló területen ténykedő társaság szállt rám, rá is vettek, hogy menjek el egy összejövetelre. Ott többek között mutattak egy 10-15 perces videót, amin egy arénányi ember ünnepelte magát, meg azt hogy mennyi pénzük van. Komolyan hányingerem lett.

Itt az FLP-nél aztán lehet hogy maguk a termékek jók (az aloe tényleg sok mindenre hatásos) de én minden MLM rendszertől nagyon távol akarok maradni.

2017. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ugyanez. engem a c9 érdekelt volna, de annyi pénzért... és ugye, az ember végiggondolja, h túlárazott vacak, amit ha megveszek akkor a beszervezőmnek pénz. engem konkrétan nem hagytak békén, a videóik alá posztolták a nevem, előtte meg még 100 másikért, h "na ez az amit meséltem neked" stb, és annyira nyomulnak, annyira érezhető hogy azért nyomulnak mert nem ám nekem akarnak jót, maguknak akarnak pénzt. és közben örülnek mint majom a farkának, kajakra mint egy szekta, számomra ijesztő
2017. szept. 17. 00:30
 3/26 A kérdező kommentje:
ja, és kihasználják a szegény embereket, behülyítve őket, hha belépnek gazdaggá válnak. hát aha, nem ők, hanem a felettük állók...
2017. szept. 17. 00:31
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd... asszonykám is közéjük tartozik... néha sírni tudnék a sok retardáltságtól... meg ahogy tukmálják a csodaszereket... de ha kimondom előtte a tukmálás szót, akkor megsértődik, mert ő nem tukmál, ő "segít"..
2017. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

C9 -et a kapcsolatunk elején rámerőltette... nos azóta lettek testépítő haverjaim akik segítettek lefogyni... ha fogyni akarsz olvasd el a sárga kapszula című ebookot az ingyen van...

A C9 egyedül azért működik, mert 9napos koplalásból áll... koplalsz, meg túlárazott savlekötőt szedsz egész nap, hogy ne legyél éhes... ennyi a C9... ennyi erővel egy anorexiástól is kérhetsz tanácsokat...

2017. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
jaja, és ha belegondolsz ha kikeverem naponta magamnak a protein shaket, és mellette zöldteázom, vagy fahéj-gyömbér teázok, kb ugyanazt érem el.
2017. szept. 19. 11:42
 7/26 A kérdező kommentje:
Engem bevettem facebookon kb 5 csoportba, h nézzem meg ezt meg azt a videót, jóég mondom... és én hlye megnéztem :D sajnálom azt a cirka 3 órát az életemből. utána ki is léptem a csoportokból, olyan dilisnek tünnek egyes tagok.
2017. szept. 19. 11:43
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott kell lennem minden szektagyűlésen... ki nem állhatom, de orális szexet kapok érte :D
2017. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hahaha :D és mit csinálnak egy ilyen ülésen? mosolyogva pózolnak meg mindenütt Ring felirat? :D
2017. szept. 19. 16:30
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen ring meg dreamer meg tökömtudja "csapatok" jelszavakkal táblákkal...

Színpadon "felaővezetők" java részt orvosok, rendőr, stb ex szakmákból akik sok emberrel találkozhatnak a munkájukban így sokakat hülyíthetnek be...

Itt ott videókat vesznek fel, amiben táplálkozási életmódbeli tanácsokat osztogatnak olyanok, akiknek fingjuk nincs az egéazről...

Ha valaki meghallja, hogy mennyire szkeptikus vagyok a foreverhez, egyből jönnek a csodagyógyulásos sztorikkal, hogy ismerős ismerőse a gélt itta és meggyógyult a rákból...

Másnak meg az égési sérüléseit tűntette el a first vagy a zöldkrém... de soha nem az égési sérült jön mutatni az égési sérüléseket, ezek mindig csak "sztorik"...


A legrosszabb az egészben, hogy én marketinges vagyok, ha csak megemlítem az agymosottaknak, hogy basszus elmennének iskolába, megcsinálnák ezt a szakmát, elhelyezkednének, és csak negyed annyi melót tennének bele, mint amit a forevernél néhány százezres fizuhoz bele kell tenni, akkor milliókat szakítanának...

Persze csak az értelmesebbje... az olyanok mint asszonykám, akik csak papagáj módon ismétlik amit a többi mond... az olyanok nem...

2017. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!