Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez az...

Most akkor hogy is van ez az esti evés?

Figyelt kérdés

Itt azt olvastam, hogy este 6 után is ehetek, ha éhes vagyok, csak nyilván zöldséget, gyümölcsöt.

Anyukám meg ha vacsorázok, egyből veszekszik velem, hogy így akarok lefogyni? És hogy este a gyomrom az emésztéssel van elfoglalva, és nem fogok fogyni semennyit sem.


2010. máj. 28. 21:43
 1/8 anonim válasza:
0%
anyukádnak igaza van. ha fogyni akarsz akkor este ne egyél.
2010. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki hogy figyelembeveszi hogy fogyóznál.. enyém most hozott be egy nagy tányér derelyét, és közölte hogy muszáj megennem -.-
2010. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha üres a gyomrod, akkor az éhségtől meg aludni nem fogsz tudni... én 6 körül ettem egy kiadósabb salátát (natúrjoghurt, sőt sovány husi is belefér) aztán még rágcsálgattam nyers zöldségeket, mikor mihez volt kedvem, ugyanis éjfélkor szoktam feküdni, és azért hattól éjfélig elég sok idő van. szóval mondd meg anyukádnak, hogy a fogyókúra nem arról szól, hogy nem eszel, hanem arról, hogy odafigyelsz mikor, mit, és mennyit eszel
2010. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nah ez úgy van hogy lehet enni lefekvés előtt 3 órával. természetesen nem mindegy hogy mit és mennyit. vacsorára fehérje nyugodtan mehet. tehát sovány hús, hal, sovány túró ilyesmi. és ehetsz hozzájuk egy kis zöldséget is. a lényeg hogy ne nagy kajálás legyen. hidd el ha amúgy jó a diétád akkor fogyni fgosz így is. pl én rendszeresen 8-9 körül vacsizom ,mivel éjfélnél előbb nem fekszek le. és ha épp diétán vagyok akkor is eszek 8-9kor és simán lehet fogyni így is.
2010. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez iszonyú baromság.

Fehérjére mindíg szüksége van a szervezetednek. Ha éjszaka éhezel nem tudnak a sejtek megújulni, regenerálódni.

Lefekvés előtt közvetlenül szoktam enni, olyan 1-2 óra körül sovány túrót, joghurtot, mogyorót. Minden nap 6 teljes étkezésem van, + edzés után turmix.

Így tudtam 14 kilót lediétázni január óta, és tartom is a 102 kilót, 8-9 % testzsírral.

Akkor kinek is van igaza?

2010. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja:

35/ Férfi, 183 cm, testépítő, versenysúly: 97kg.

2010. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyük figyelembe hogy a sok izom aztán zabálja az energiát..
2010. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En dietazom..de leszarom...ugyanugy eszem hat utan gyumolcsot joghurtot puffasztott rizs....zoldseget...ne hogy mar fuveket se egyek akkor min elljek???? amugy mar lefogytam ...8 kg-ot nekem annyi 10-et akartam de ennyi jott osssze
2010. máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!