Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem megfelelö a 7 napos...

Miert nem megfelelö a 7 napos dieta? Valami erre koszalo dietetikustol vagy mas hozzaertötöl kerdeznem elsösorban, de a "hasznalok" velemenye is jöhet.

Figyelt kérdés

A dieta atlagosan 6-700 kaloriat tartalmaz, ami keves, de a feherjebevitel az 100gramm napi szinten, ami böven eleg, es vegyes etrend nem monoton. Miutan en teljesen jol lefogytam vele, nem volt jojo effektus, es sokkal fittebb energikusabb voltam utana, nem ertem mi lehet vele a baj, es nem erzem ugy hogy az altalam ledobott 30 kilo (kb 2-3 honap) az izom lett volna, söt! utana eleg szepen latszottak a valodi izmaim, föleg hogy BSzandi alakformalo tornat nyomtam, amikor mar nem esett nehezemre a mozgas :D

Es azert kerdezem mert sok dietat neztem at es ezt talaltam korrektnek, amiben mindenfele van es a mennyiseg sem rossz. Nem eheztem es müködött. Lattam sok felesleges es nagyon durva dietat is amiröl selytem, hogy miert lehet nem egeszseges. De ezzel mi a baj? Gözöm sincs. A valaszokat elöre is köszi.


2010. máj. 30. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
azért nem jó mert a 700 kalória kevés egy embernek. és mivel kevés ezért a szervezet raktározó üzemmódba kapcsol. tehát elsősorban az izmokat bontja le. sokszor leírták már ezt. egy hét alatt csoda nem történik (ezért is hülyeség az egy hetes diéta) a 700kalória az éhezés. ha te 3 hónapig 700 kalórián éltél akkor azért megnézném a szívizmaidat belső szerveidet... sok ember azt hiszi hogy húú fogytam de tuti jó. hallottam egy szakembertől hogy sok embert először fel kell táplálni! hogy le tudják fogyasztani. nem kötekedni akarok veled. hány kilóról hányra fogytál le?
2010. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a 7 napos diéta?
2010. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen a 7 napos dieta es 2szer egymas utan kell megcsinalni, tehat 14 napos vegülis:D


Kedves elsö, azt azert nem szeretnem, ha belem neznel, de sem az izmaimnak sem a szivemnek, szivizmaimnak nem lett semmi baja, söt teljesen helyrejött a verkepem (eddig kivetel nelkül minden vervetel utan kiderült, hogy vashianyos meg verszegeny vagyok)es a vernyomasom is beallt teljesen. 85röl fogytam 58ra. Onnantol mertem amikor mar ereztem a hatast, hogy ne vegye el az elsö egy-ket nap het a kedvemet, hogy nem ment le semmi.

2010. máj. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!