Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz a kárácsonyi menü? Ti...

Mi lesz a kárácsonyi menü? Ti félbeszakítjátok a fogyókúrátaz ünnepekre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 16:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Egész decemberre...majd januárban elkezdem megint.
2017. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én is!
2017. dec. 7. 16:45
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem szakítom félbe, bár nem is diétázok nagyon szigorúan. Csak odafigyelek mit eszek.
2017. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
Én nem szeretném félbeszakítani, enni fogok az ételekből, de keveset. Ráálltam már hogy kevesek eszek, szerintem nem is tudnék igazán bezabálni mert rosszul esne. Itthon könnyű lesz betartani, inkább a nagymamám látogatásától félek, ő mindig tukmálja belém az ételt :D egyébként nem tudom még, mi lesz a menü.
2017. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Mivel decemberben egy csomó más, családi ünnep is van, igen, felfüggesztem - azért igyekszem legalább súlyt tartani.

Karácsonykor "hagyományos" menü lesz: sült hal krumplival + mézeskalács és beigli.

2017. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nálunk is ugye a mikulás-kárácsony-szilveszter hármason kívül még két családtagomnak van a szülinapja.

Nálunk ez a "boldog hónap", csak nekem van augusztusban a szülinapom, mindenki decemberi. Ilyenkor folyton kattogok az ajándékokon, az ünnepi ételeken, sütiken, díszítésen, tortákon, nem tudnék fogyókúra közepette normálisan gondolkodni, átlátni a dolgokat.

De örülök, hogy Timi is így csinálja, egész decembert felfüggeszti:)

2017. dec. 7. 17:47
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Én csak aznapokra! :) Decemberben van a névnapom, szülinapom, karácsony és még évfordulónk is, úgyhogy nálunk is van bőven ilyenkor kilengés! :D
2017. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyit tudok tenni, hogy nem fogadok el majd mindent amivel traktálnak :) sértődés ide-vagy oda. Egyszerűen nem kívánom az édeset sem...nem tudok zserbó hegyeket és társait magamba tömni.

Addig meg figyelek, ahogy egész évben (idén megfogadtam, hogy életmódot valtok, sikerült).

2017. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Esélytelen, hogy fogyókúrázzak, magamat kínoznám csak vele.

Tegnap volt Mikulás, kaptam egy csomó nasit, holnap megyünk Bécsbe adventi vásárba ahol szintén kihagyhatatlan finomságokat kapni, jövő szombaton tartjuk a szülinapomat, aztán meg ugye itt vannak az ünnepek :)

2017. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem/igen.

Mivel kalóriát számolok így igazából eddig is azt ettem amit akartam :D szóval ilyen szempontból nem lesz változás. Na meg majdnem 2 éve csinálom, szóval már magamtól is annyit eszek/annyit bírok enni amennyit lehet.

Viszont az a fránya mogyoró torta amit anyámmal szoktunk ilyen alkalmakkor csinálni , megszokott dobni(700-800 kaloria 1 szelet xddd) egy kicsit mert imádom.

2017. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!