Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna nekem tanácsokat?...

Valaki adna nekem tanácsokat? Vagy esetleg tudna ebben segíteni nekem?

Figyelt kérdés
KB fél éve sikerült lefogynom 7 kilót de nem a legegészségesebb módon. Nagyon keveset ettem és napi 3 órákat sétáltam. Úgy döntöttem még mindig szeretnék fogyni de ez valahogy sehogy sem jön össze. .. próbáltam a napi 5x étkezést. Napi 2-3 étkezést is. Egyik sem jött be. 2 kilót azóta vissza híztam és kétlem, hogy itt megállna a hízásom. Sajnos az utóbbi időben nagyon sokszor voltam éhes és igazából mindent magamba tömtem, főleg édességeket, de akármennyire szeretnék neki ellenállni egyszerűen nem megy. A sportban elvesztettem a motivációm. . Nem azt mondom , hogy olyan kövér vafyok , hogy nekem most feltétlenül le kellene adjak. ( lány. 17 éves. 176cm. 76kg) de egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömben. Akárhányszor tükörbe nézek sírni tudnék. Nem tudom, hogy hogyan kellene neki vágjak egy egészségesebb és hatásosabb diétának. Sajnos az ilyen tényleg testépítő edzésterv és ételek nálam kizárva :/

2017. dec. 13. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz fogyni, ha kevesebbet eszel. 1500 kalóriás napi étrendet javaslok. Ha nagyon lassú a fogyás, azaz kevesebb, mint 2 kiló egy hónap alatt, akkor vidd le 1200-ra! Az alá ne menj!
2017. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kalóriamennyiség legyen jó (1500 jó kiindulópont lehet) s azért az étrend is, mert az egészség is fontos. Az a fogyás s alapvetően a tested működése szempontjából mindegy, hogy hányszor eszel (csináld úgy, ahogy jól érzed magad, mert érezhetjük, hogy azért csak nem esik jól minden verzió), napi egy étkezéssel is lehet hízni, csak a legtöbbünknek az nehéz, szóval a kevesebb étkezés segíthet (vagy pont nem, ha kiéhezel tőle), de akármennyit nem ehetsz akkor sem, hisz nem mágia, bármennyire is azt hiszik egyesek.


Valamit azért mozogj, az is kell az egészséghez.

2017. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!