Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Popcorn diétát probáltátok...

Popcorn diétát probáltátok már? Esetleg valakinek használt és tényleg fogyott tőle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az milyen?
2010. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem baromság az összes olyan diéta, amely során egyoldalúan kell táplálkozni
2010. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A popkorn egészséges, mert a fitnesz elvekhez hű táplálkozásba teljesen beleillő nasiról van szó. Teljes kiőrlésű gabonaféle, ezért teljes értékű szénhidrát, amely ráadásul még alacsony kalóriájú is, és rostanyagban, vasban, B-vitaminokban gazdag.ezt ma olvastam az egyik ujságban,mivel kaloriaszegény ezért nem hizlal.ezért kérdeztem hogy probálta e már valaki
2010. jún. 2. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A popcorn az kukorica!


És a kukoricával hízlalják a disznót. Szóval ennyit a kukoricával való fogyásról.

2010. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

:)))))))))))))))))))))

Ezt a baromságot!


Tudod, mi az egészsgés? A nyers zöldség és gyümölcs, meg esetleg a párolt, na azokkal lehet fogyni (meg hússal), de nyugodtan egyél popcorn-t. Attól, hogy az jobb, mint a chips, még ne lesz egészséges. Só, olaj... no meg a disznók is a kukoricától híznak.

2010. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az új csokitorta-diétáról már hallottatok? Minél több csokitortát eszel, annál jobban fogysz. Ha meg is cukrozod vastagon, akkor meg kétszer annyit. :)
2010. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak ugy szolok h a popcorn-tol csak hizni lehet!!!!
2010. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Drága, voltál Te bent biosz órán ötödikbe? Na, ott tanultátok milyen felépítésű a disznó gyomra. S no lám, nem olyan mint a miénk... észrevetted már, hogy kukorica evés után egészben ottvannaka székletedben a kukorica szemek? Vajon miért? Azért, mert a mi szervezetünk nem úgy dolgozza fel a kukoricát, ahogy a dinsznóké, nekik hízlal, nekünk nem.

A popcorn viszont hízlal. ez a diéta is baromság, amit azok akarnak csak kipróbálni akik képtelenek felemmelni a hájas seggüket és elmenni edzeni.

2010. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem Én találtam ki a popcorn diétát,hanem újságban olvastam!!!!!!!!!!!!!!!és attól még hogy feltettem a kérdést nem azt jeleni hogy nem edzek,de az ember szeretne minnél több dolgot kiprobálni hogy mindig vonzobb lehessen,az edzés mellett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 3. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
egészségesnek nem egészséges (só+olaj), de ha nem pluszba eszed meg vacsi után este 9-kor, akkor szerintem annyira ártani sem árt. állítólag nem olyan nagy a kalóriatartalma, mint azt sokan gondolják (~500 kcal) és ha nem az egész zacsit falod be, csak ha épp nassolni akarnál valami, akkor szerintem elfogadható. én ilyen gyümölcsöktől meg nyers zöldségektől a falra másztam, bennem volt, h na, most nem ehetek normálisan, stresszeltem tőle rendesen, h mikor látszik már végre. nem azt mondom, hogy minden nap ezt kell enni, diétának meg pláne hülyeség, de ha épp kényszered lenne vmi étkezések közti kis csalásra, akkor talán még ez oké.
2010. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!