Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges ez?

Szerintetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Hogy ha egy hétig kibírnám, hogy kevesebbet egyek, akkor ennyi idő alatt összetud szűkülni a gyomrom?
2010. jún. 2. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,lehetséges.Sőt!
2010. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:)
2010. jún. 2. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem, mert ehhez idő kell! Én pl volt korszakom mikor koplaltam és ugye bár akkor szűkül a gyomor, de én ezt nem vettem észre, mert mikor már 5 nap után alig ettem és utána elém tették a normál adagot simán megettem! Ha jól számolom nekem hónapok kellettek, h beszűküljön! DE MINDENKI SZERVEZETE MÁS!!!!!!!
2010. jún. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem volt koplalós korszakom.Tényleg elég durván koplaltam,ami sajnos még a mostani étkezési szokásaimra is kihat,de nekem egy hét után már olyan picire összeszűkült a gyomrom,hogy a családi nagy ebédek után már rohantam is volna hányni..nagyon rosszul éreztem magamat,pedig csak normál adagot ettem.Sajnos emiatt még most is oda kell figyelnem mennyit eszem,mert ha egy kicsivel többet fogyasztok azonnal visszajön az egész :S
2010. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

és, hogyan koplaltál? mit ettél csak?

kiszeretném én is próbálni

2010. jún. 3. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:

nem ajánlom.

én anorexián mentem keresztül

2010. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!