Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy izmot épített...

Lehetséges, hogy izmot építettem 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Hétfőn tornáztam 40percet (Norbi Aerobzónára) és utána 20p Rubint Réka Napi 20percesére (comb-fenék). Napról napra azóta 2-3dekákat hízok. Már 5. hete 1500kcal és 120g CH diétán vagyok, eddig heti fél kiló ment le átlagban, de most nem hogy menne, hanem még kicsit jön is vissza. Hogy lehet ez?
2010. jún. 3. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:

hogyne :D


mibe fogadunk, hogy meg fog jönni a menzeszed?

2010. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hopp, ez nem jött össze, majd 2 hét múlva.

Én se hiszem, de akkor miért hiztam fél kilót hétvége óta?Ha mindent ugyanúgy csinálok, csak még tornáztam is??

2010. jún. 3. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nem kakáltál eleget a héten .... még a napi tömeged is ingadozhat akár 2-3 kg-ot is ;)
2010. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is megvolt minden nap:( Komolyan nem értem. Pedig olyan öszönző, ha meglátom h 2-3 dekával könnyebb vagyok, tudom nem jelent sokat, de akkor is:D
2010. jún. 3. 10:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom is, hogy nap végére kb másfél kilóval több szoktam lenni. Pont ezért mindennap felkelés és wc után kaja előtt állok mérlegre. Nem kéne mindennap mérni magam tudom:S
2010. jún. 3. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
max heti egyszer mérd meg magad,de ritkábban is elég lenne.
2010. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom betartani. Először is elteszem a mérleget:D
2010. jún. 3. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 deka? nem 20-30? de még az is beleférne, én naponta van hogy 1-1,5 kilókkal vagyok nehezebb, majd vissza.
2010. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!