Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a derekambol szeretnek 16...

Ha a derekambol szeretnek 16 cm-t fogyni, korulbelul hany kilot kell fogynom?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kene egy suly es egy magassag.

Mert egy 150 kg-s ember 1 honap alatt mig egy 60-70 kg-s honapok alatt tud ennyit fogyni

2017. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
172 cm es 64 kg
2017. dec. 25. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Hany cm a derekad?

En ugy vettem eszre hogy a derek korfogatom szinte ugyanannnyi cm-ben, mint a sulyom kg-ban.

Bar ez tuti alkat kerdese,mert kotve hiszem hogy nalad ez a teoria megallna a helyet es a kb 64 cm-es derekadbol akarnal leadni 16 cm-t. :-S


En 15 kg-t fogytam, ami egyenes aranyban a derekambol is lement. Most 85 cm a derekam es 85 kg vagyok. (van meg mit faragni)

2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló magassággal amikor lefogytam 6 kilót, kb 10 cm-t fogytam derékból. Tehát én kb 10 kilóra tippelnék.
2017. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem, hogy a számok alapján nem indokolt ilyen fogyás, 60 kg körüli súly szerintem már elegendően kevés ekkora magassághoz.
2017. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, de írtál elég adatot egy értelmesebb tippre. Gondolom, már szinte csak hason van felesleged, ha valahol. Úgyhogy gyorsabban kell fogynod hasból az utolsó kilóknál, mint egy olyan embernek, aki egyenletesebben fogy. Nálam van vagy 10 kg fölösleg és jóval 80 centi fölötti a derékbőségem, úgyhogy kilónként 2 centit várok inkább. Az előző 20 kiló pár centit csökkentett, mindenhonnan lefogytam, csak hasról alig... De te már a végén vagy, úgyhogy ha nem karcsú a derekad, onnan kell mennie most már.
2017. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!