Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek az állandó falásroh...

Mit tegyek az állandó falásrohamok ellen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 160cm 53kg. le szeretnék adni 3kg-t de folyton bezabálok.

2017. dec. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírtakból nem derül ki még az sem, fizikai okai vannak vagy lelkiek... Ki azért zabál be, mert koplalva próbál fogyni s azt nem bírja, ki azért, mert sivár, élvezetet nem jelentő ételeket eszik fogyási céllal s azt nem bírja, van, aki egyszerűen túl éhes a neki nem megfelelő étrenden...

Én extrém hedonista tudok lenni, éhség és akár étvágy nélkül is lazán túleszem magam néha, ez részben megszokás, nagyrészt lelki, de jó étrend mellett nem jelentkezik. Úgyhogy csak azt kell elkerülnöm, hogy idióta legyek és elfajuljanak a dolgok egy rossz étrenden. Ez elvileg nem nehéz.

Hogy nálad mi van, fogalmam sem lehet.

2017. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért eszem sokat, mert az életem egyetlen örömforrása az evés. hiába csinálok bármit, sport, programok a barátokkal stb, mindig csak arra gondolok, hogy mikor mit ehetek. Bármit megeszek, amit elémtesznek, sokszor hányásig zabálom magam.. Próbáltam ilyen 1200kalóriás étrendet összeállitani(sok fehérje,zöldség gyümölcs stb) de nem sikerült tartani.. nagyon szeretnék leadni pár kilót, de nem megy.. ezért gondoltam hátha tud itt valaki segíteni..
2017. dec. 29. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlyod tökéletes. Egészen biztos, hogy nem zabálsz állandóan, mert akkor nem lenne az. Engedd el ezt az étkezés témát és élj.
2017. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon szeretnék választ kapni. Ugyan ez Van velem csak én 16 éves vagyok. Én anorexiás voltam először most meg kényszerevő lettem. Szörnyű. Egyebkent nem lehet hogy testképzavar az ami a dolog hattereben allhat neked is? Lehet hogy neked ilyen az alkatod. Igy erzi jol magat a szervezeted, Erre nem gondoltal? :) kizart hogy ilyen adatokkal kövér legyél. Egyél egészséges modon és abszolut nem kene hogy lelkifurdalasod legyen. Minden etellel igy vagy vagy csak az édesség valtja ki beloled a falási kenyszert?
2017. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!