Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kissebítsek...

Szerintetek hogy kissebítsek a feneken és a combomon?

Figyelt kérdés
a súlyom tökéletes.. a bmi-m 19,5, a testzsírom 20%, ez szerintem jó, nem akarok fogyni. a fenekem szörnyen nagy a combom összeér. milyen praktikákkal tünhetne kissebbnek? nincs valami olyan cucc amit ruha alá fel lehet venni és lenyomja vagy valami? egyszerűen szégyenlek olyan ruhát felvenni, amiben látszik a fenekem, meg a combom teteje, mert tényleg nagyon gáz. amúgy a vádlim is ijesztően nagy, furán oszlik el a súlyom, mert a felsőtestem meg vékonyabb a kelleténél.

2017. dec. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17

de már 12 éves korom óta ezzel szenvedek

2017. dec. 29. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hájas, akkor fogynod kell (de ilyen BMI és testzsír mellett ez kizártnak tűnik), ha nem, akkor nem lehet szörnyen nagy, max. izmos, az pedig OK.

Más is így látja, ahogy te?


Ijesztően nagy vádlit sem tudok elképzelni, szerintem direkt jó, ha izmos, hájas pedig bajosan lehetsz ilyen adatokkal (még ha azt mondanád, hogy csak egyetlen részed, hát OK, ott gyúlik össze az 1-2 kiló felesleged, de így, hogy fenék, comb, vádli, ezek nem lehetnek annyira rettenetesek, kizárt). De az hihető, hogy kissé egyenetlen a tested, én a helyedben felsőtestre edzenék (másra is, de felsőtestre koncentrálnék), az arányosabbá tenné a kinézeted.

Praktikát a fekete ruhákon kívül nem tudok, hasra és csípőre még van megoldás, de fenékre és teljes lábra, olyanról sosem hallottam.

2017. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!