Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismét nekifutnék az edzéshez,...

Ismét nekifutnék az edzéshez, hogyan kezdjem el, hogy helyesen csináljam?

Figyelt kérdés

Régen edzettem már, ki mentem totál a formábòl,és ismét felszedtem pár kiló felesleget. Szeretnék tanácsot kérni, hogy szerintetek hogyan kezdjek el konkrét edzeni, lefogyni majd építeni? És persze a konyha, hogy milyen ételek mehetnek? Hol tudok konkrét cikket, edző tanácsát olvasni erről? Köszönöm


21/F 100kg~/190 cm


2018. jan. 5. 02:29
 1/1 anonim válasza:

Szia a legkönnyebb az lenne ha személyiedzőhöz mennél mert ott ez ugye az első de az eléggé drága mulatság( viszont szerintem ezt ingyen megcsinálják a legtöbb helyen ahol olvasgattam de utána bunkóság nem oda menni)

Szóval szerintem ha komolyan gondolod neki kell üylj és kicsit több energiát belefektetve megcsinálni a sajat edzéstervedet+étkezés ugye youtoubon kereshetsz gyakorlatokat(+ugye helyes elvégzésüket) és logikusan felépíted az edzést(ezt ugy értem hogy bemelegítés > kis gimnaszika se árt és utana a többi :)

Konkrét dolgokat azért nem tudok mondani mert ezeket emberhez igazítják és pl ami másnak a megengedett kalória bevitel az lehet hogy neked kevés vagy épp sok

2018. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!