Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel leadhatok...

Ezzel a módszerrel leadhatok 4-5kilót 6hét alatt?

Figyelt kérdés
17éves, 172cm-es, 57kg-os lány vagyok. Van egy kis felesleg a hasamon, illetve a combomból is szeretnék fogyni kicsit, pontosabban formálni szeretném. 6hét múlva lesz egy esemény, ahol feszülős ruhában kell megjelennem, és szeretnék jól kinézni. Eddig heti 2szer spinningeltem és 1szer alakformáló edzésre jártam, illetve több kevesebb sikerrel az étkezésre is odafigyeltem, de most szeretném szigorúbban venni mindkettőt. Ha hetente 3szor spinningelnék, 1szer köredzésre mennék, 1szer alakformálóra, illetve edzések után futnék 2-3km-t a futópadon, és nap közben egészségesen táplálkoznék (napi 5x,reggel pl banán, tízórai pufi rizs, ebéd natúr csirke+quinoa, uzsira is natúr csirke+quinoa es vacsorára tonhal+saláta) akkor ez sikerülhet? Elegendő folyadékot vinnék a szervezetembe, és krémmel kenném a lábam a narancsbőr ellen is, de ez már persze nem ide tartozik. Szóval ez így egészséges, és sikerülhet? Köszönöm a válaszokat!:)
2018. jan. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy 3 kg lehet reális, tekintve, hogy nem vagy túlsúlyos, és a kis felesleg lassabban jön le, mint a nagy. De vigyázz, ne legyen koplalás belőle, és a mozgást se vidd túlzásba, kell az izmaidnak a pihenés is!
2018. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan 3 kg a reális és még különösebb éhezned sem kell.
2018. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!