Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Minimum hány edzést iktassak be hetente és milyen típusúakat.

Illetve menyi kalóriát vigyek be egy nap?

15\l

170cm.max 70 kg, de per pillanat 68.5

65 alá szeretnél menni:)

Köszi


2018. jan. 18. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a gyors fogyás legyen a célod, hanem a teljes életmódváltás. Általában akik gyorsan akarnak lefogyni, csak azért, hogy jól nézzenek ki, utána jön a jojo effektus és vissza is szedik a kilókat. Kezdj el odafigyelni, hogy miből mennyit eszel. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak próbáld mellőzni a sütiket, édességeket, cukros italokat. Én úgy fogytam 10 kilót, hogy ugyanúgy nassolok néha-néha, csak mértékkel és persze sokat sportolok. Heti 4-5 sport ajánlott.
2018. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A kalória deficit a lényeg. Ha több energiát használsz fel, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. Szóval lényegében bármit ehetsz, csak mértékkel. Jó, ha van egy étrended, amihez tartod magad. Viszont(nem tudom, mennyire egészséges az ilyen, de) én úgy csinálom, hogy (sajnos mivel nem nagyon tudom úgy beosztani, hogy napi 5x keveset egyek, meg megválogassam, hogy miből mennyit stb.) reggel egy turmix itallal indítok(gyümölcsök, zöldségek, joghurt, méz, fűszernövények stb) vagy egy vegyes zabkása(zabpehely, joghurt, (aszalt) gyümi, magvak, fahéj, túró stb) Utána délutánig (melo miatt) nincs is időm enni. Délután 2-3 fele ebédelek, ilyenkor viszont elegendőt, ebben minden van(fehérje, zsír, ch, vitaminok) Aztán este általában csak egy tea, vagy citromos víz.

De így is 1500kalórián belül vagyok(fizikai munka).

2018. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyors fogyás nem jó, mert akkor izmot is veszítesz. A fogyás nem igazán az edzésen múlik, sokkal inkább a táplálkozáson. Csökentsd kicsit a szokásos adagjaidat, hagyd el a közismerten hízlaló dolgokat (sütik, csokik, chips, üdítők), és fogyni fogsz.
2018. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!