Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak az én lányom mániája...

Csak az én lányom mániája hogy ne érjen össze a két combja?

Figyelt kérdés

Az osztálytársai szerint szinte semmit nem eszik a suliban, és aggódom érte..már csomószor beszéltünk róla hogy semmi szüksége fogyókúràra nagyon, szép csak épp sportol és izmos, a lába pedig nem pálcika és nem, nincs közte ökölnyi rés. (Àllandóan az egyik baràtnőjéhez hasonlítgatja magát akit egy kisebb szél is elfúj és olyan akar lenni mint ő)

Mit csináljak?


2018. jan. 28. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, sajnos a mai lányok többségének ez a mániája. De nem ez a mérvadó.
2018. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nagyjából 13 éve ez a mániám
2018. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

mutass neki felnőtt anorexiásat és egészségeseket.

Felnőtt korban, hogy elérje már kihullik a haja a sok éhezéstől

2018. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt a mai lányoknak/nőknek megértetni,hogy miért jó,ha valaki nem csontváz.Ez a téma ömlik a csapból is,hogy legyél vékony stb. fura világ.
2018. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én barátnőm 25 éves, alacsony és 46 kiló, hozzáteszem nagyon vékony alakja van, a lábai szép formásak mondjuk, de ő is állandóan azon kattog hogy ne érjen össze a lába és ha esetleg véletlenül hízik egy kilót már egyből elmegy futni, tornázni, számolja a kalóriáit, és hozzáteszem falatnyi ételeket kajál. Ha nem diétázik és elégedett a súlyával akkor tud enni, jobb étvágya van mint nekem, és nassol is. Akkor nem szokott hízni egyszerűen, igaz hogy többnyire biciklivel jár dolgozni, amikor nincs olyan száraz idő akkor gyalog, 3 km-re tőlünk, pedig ott az autó amit használhatna ha már megvettük és fenntartjuk, mert oké hogy én a sajátomat használom, mert nekem kb végem van autó nélkül, direkt ezért vettünk neki is, egy olcsó kis autót ami csak porosodik a féltető alatt. Huh kicsit kitértem.

A barátnőm ha testhezálló nadrágot vesz fel akkor mindig azzal van elfoglalva hogy mennyire érnek össze a combjai, meg nyáron amikor strandra mentünk, akkor indulás előtt nem tudta eldönteni 30 percig hogy szoknyába, vagy sortba jöjjön mert nem tudta eldönteni hogy össze-e érnek a combjai és hogy ne dörzsölje ki.

Sokszor már a hajam kitudtam volna tépni.

2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék olyan lenni
2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokak mániája ez. S ez nem azt jelenti, hogy csontsovány az ember, ez genetika is, van, akinek vékonyan is összeér, másnak vékonyan hatalmas rés van közte.

Hogy ez miért fontos, fel nem fogom, de vannak ilyen dolgok.

2018. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%
Le kell vágni az egyik lábát, akkor nem fog összeérni.
2018. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy ne érjen össze, nem csak vékony combok, hanem széles csípő is kell. Nekem keskeny a csípőm, így ha pálcikára fogynék, szerintem akkor sem lenne hézag a combjaim között. Nem mintha legkevésbé is érdekelne...

Az a baj, hogy ha tiniként nem eszik rendesen, nem fejlődik nőiessé az alakja, így pont az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne. Keskeny, férfias csípőt, ami később a szülésnél is problémás lehet.

2018. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:

Ez most egy hülye divat, olyasmi mint a kiálló kulcscsont istenítése. Csak azt felejtik el közölni a kis csajokkal, hogy mint előttem már leírták, a combok közötti hézag kulcsa nem a vékony láb hanem a széles csípő. Ha keskeny a csípője akkor akár fotoszintetizálhat is de össze fog érni (már amíg nem fogyasztja magát ropira). Én laza 45 kiló vagyok de sportolok, izmos a lábam és a csípőm is keskeny és biza középen összeér a combom ha egymás mellé teszem a lábam. Úristen, most mi lesz.

Bízz benne hogy egy idő után lecseng ez a hülyeség is, addig is nem ártana elbeszélgetni vele erről. Jó ötletnek gondolom még ha esetleg mutatnál neki képeket, ahol szép sportosan vékony nők vannak, az ő combjuk is összeér, mégis szépek. meg ha alapból sportol, akkor gondolom a teste többi része is izmos, elég aránytalanul nézne ki pipaszár lábakkal.

2018. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!