Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betoltam egy doboz vaníliás...

Betoltam egy doboz vaníliás nérót, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

450g volt a dobozban kb. De ez eteti magát :(

Ez most tényleg 2000 kalória volt? :(((


Ha ez után visszaállok a normális étrendemre, akkor ennek nem kesz látszatja?


2018. febr. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínű sz@r lesz belőle! :)
2018. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom mi az a vaníliás néró, de ha rá van írva, hogy a 450 g 2000 kcal, akkpr az bizony annyi.

És emellett még toltál mást is a nap folyamán gondolom.

Ez így sikerült. Egy nappal nem nagyon tudod elrontani, de ha a fogyás a célod, akkor érdemes úgy belőni, hogy ne legyenek falási rohamaid.

2018. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 30 napból 27-28 napig tényleg tartod a normális étrendet akkor nem sokat számítana, az ilyen gyenge pillanatok. Viszont az, hogy ilyen falási roham tört rád az nem jó jel. Szerintem vagy drasztikusan levitted szénhidrát fogyasztásod vagy teljesen kizártad az édes ízt az étrendedből.
2018. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

MEGNEHALJ!!!

En meg majdnem egy egesz sajttortat,fel uveg mogyorovajat,meg meg egy csomo kajt.

Ilyen az elet.

En 52.5 kg vagyok,es amit most betoltam,az fel het -het mulva mar semmis lesz,es ugyanugy fogyni fogok.

2018. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!