Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok?

Milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 88 kg! Most kezdem a fogyokúrát, egyelőre 10-15 kg ot akarok fogyni...egy hónap alatt,vagy hamarabb!Minden nap szeretnék sportolni, vagy tornázni vagy futni! Olyan diétára lenne szükségem, ami mellett nem éhezem és sikerült lefogynom az adott kilót!Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 7. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tartós fogyást csak szigorú diéta és sport mellett lehet,az elején gyorsan fognak lemenni róllad a kilók(akár heti 3 is).Aztán egyre nehezedik.Mindenképpen kerüldd a cukros üditőket,édességeket,a fehér kenyeret,a tésztát és a rizst.Az adagokat a felére csökkentsd zsírosabb ételnél(pl: pörkölt.)Sok gyümölcsöt-zöldséget egyél.6után ne nagyon egyél.Naponta 5x lehetőleg kis adagokban.Semmiképp se koplalj!A reggelid lehet telj.kiörlésű kenyér felvágottal zöldséggel.Az ebéd vmi leves,főzelék vagy hús.A vacsora joghurt vagy saláta hallal,csirkehússal.
2010. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Megfogadom a tanácsaidat!

Találtam különböző diétákat, és kezdtem is bele párba,de az éhségérzetem miatt nem birtam!

Az étrend kiegészitökről mit gondolsz?Hasznos lenne szedni?

2010. jún. 7. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

Az étrnd kiegészítő tablettáról nem tudok sokat,sosem szedtem.De én is voltam kövér tudom milyen érzés 175cm/125kg voltam,most 182/70kg vagyok és én úgy fogytam le amit leírtam.

2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem ,gratulálok hozzá!:)

És mennyi idő alatt sikerült lefogynod?

2010. jún. 7. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, hogy mennyi idő alatt sikerült :)

amúgy grat!


étrendkiegészítőről meg annyit, hogy bátyám szedi egyik fajtáját (azt hiszem), valamilyen zsírégető kapszula, mielőtt eszik, előtte veszi be. ja meg fehérjét iszik. rendszeresen jár konditerembe, futni, szénsavmentes vizet iszik. januárban 110 volt, most 85-90 kg.

2010. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!